Šeštadienį, 19.36 val., Vilniaus ugniagesiai skubėjo į gaisrą Viršupio Sodų 3-iojoje gatvėje. Iki jiems atvykstant lauko terasoje, priblokuotoje prie gyvenamojo namo, sprogo 20 l dujų balionas. Gesindamas dar nesprogusį dujų balioną apdegė vyras. Nuo sukelto sprogimo pliūpsnio nukentėjo ir mergina – ji apdegė veidą, ranką ir koją. Nukentėjusieji buvo išvežti į ligoninę. Iki atvykstant greitosios pagalbos medikams, nukentėjusiesiems pirmąją medicinos pagalbą suteikė ugniagesiai. Gaisro metu apdegė terasos lubos, dalis namo sienos, trūko lango stiklas, apsilydė ir nukrito dalis dailylenčių.

Šeštadienį po vidurnakčio Kaišiadorių rajone, Žaslių seniūnijoje, Naujažerio kaime, atvira liepsna degė medinis gyvenamasis namas. Su kvėpavimo organų apsaugos aparatais įėję į namą, ugniagesiai iš jo netrukus išvedė du žmones. Jie nenukentėjo. Gaisro metu sudegė medinės stogo konstrukcijos, apdegė antrojo aukšto patalpos.

Penktadienį, 23.25 val., Jurbarko rajone, Jurbarkų kaime, liepsnojo gamybos paskirties pastatas. Gaisro metu išdegė visos gamybinės patalpos. Ugniagesiai nuo liepsnų apsaugojo skerdyklą bei kuro talpyklą, buvusią už 10 m nuo gaisravietės.

Šeštadienį, 21.37 val., Rokiškyje, Sodų gatvėje, gyvenamojo namo rūsyje atvira liepsna degė sauna. Gaisro metu išdegė pirtis, apdegė vonios kambarys, koridorius ir 2 kub. m malkų. Autonominis dūmų detektorius name buvo.

Sekmadienį, 5.33 val., Alytuje, Šilelio gatvėje, liepsnojo gyvenamojo namo palėpė. Gaisro metu sudegė dalis palėpės lubų ir grindų.

14.51 val. Kauno rajone, Garliavoje, atvira liepsna degė apleista katilinė, kurios viduje buvo padangų ir šiukšlių. Gaisro metu apdegė padangos, sudegė šiukšlės, aprūko sienos.

16.29 val. buvo gautas pranešimas, kad šeštadienį Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, vyras rūkydamas bute sukėlė gaisrą, kurio metu apdegė bute buvę baldai ir nukentėjo pats – apdegė kojas. Įvykis tiriamas.

20.45 val. Vilniuje, Pupinės gatvėje, 5 aukštų bendrabutyje, degė antrajame aukšte esanti bendrojo naudojimo virtuvė. Gaisro metu apdegė virtuvės siena, sudegė čia buvę daiktai, apdegė gamtinių dujų skaitliukas, todėl pradėjo veržtis gamtinės dujos. Nuotėkį sustabdė atvykusi ESO avarinė dujų tarnyba. Iš pastato ugniagesiai išvedė 50 gyventojų.

Penktadienį, 16.34 val., pranešta, kad Širvintose, J. Janonio gatvėje, daugiabučio namo balkone užsitrenkė durys, o viduje liko mažas vaikas. Atvykę ugniagesiai kopėčiomis užlipo į balkoną, pravėrė jo duris ir įleido mamą į butą.

Dar vieno vaiko ugniagesiai skubėjo gelbėti šeštadienį vakare Vilkaviškio rajone, Kybartuose. Buvo gautas pranešimas, kad 1 metų vaikas užsirakino bute ir negali atidaryti durų. Ugniagesiai į butą pateko per atvirą langą, atrakino duris ir įleido savininkę.

Šeštadienį rytą buvo pranešta, kad Rokiškio rajone, Obelių seniūnijoje, Zarinkiškių kaime, į šulinį įkrito bebras. Atvykę ugniagesiai pamatė, kad šulinyje plaukioja ne bebras, o barsukas. Jie ištraukė gyvūną ir uždengė šulinį.

Sekmadienį, 16.46 val., gautas pranešimas, kad Vilniuje, Parko gatvėje, daugiaaukštyje moteris užstrigo lifte. Atvykus ugniagesiams, visame name buvo dingusi elektra, liftas buvo užstrigęs tarp 5 ir 6 aukštų. Ugniagesiai parankinėmis priemonėmis atidarė lifto duris ir išlaisvino moterį.