Policija praneša, kad liepos 3 d. apie 15 val. 32 min. Vilniuje, Ateities g., vyras (g. 1969 m.) patraukė pareigūnų dėmesį. Nuojauta teisėsaugos atstovų neapgavo – vyras prie vairo sėdo neblaivus. Jam nustatytas 2,48 prom. girtumas.

Vyras, siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviam, Vilniaus apskr. VPK pareigūnams davė 60 eurų kyšį.

Vairuotojas uždarytas į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281-1 str. 1 d. (Tas, kas vairavo motorinę transporto priemonę, traktorių ar savaeigę mašiną arba mokė praktinio vairavimo būdamas neblaivus, kai jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, arba vengė neblaivumo patikrinimo, kai jam buvo nustatyti neblaivumo požymiai, arba vartojo alkoholį po eismo įvykio iki jo aplinkybių nustatymo ir jam nustatytas 1,51 ir daugiau promilių neblaivumas, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų); BK 227 str. 2 d. (Tas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai pats ar per tarpininką pasiūlė, pažadėjo ar susitarė duoti arba davė kyšį valstybės tarnautojui ar jam prilygintam asmeniui arba trečiajam asmeniui už pageidaujamą valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens neteisėtą veikimą ar neveikimą vykdant įgaliojimus,
baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).