Trečiadienio naktį, 0 val. 31 min., sostinės policija gavo pranešimą, kad Kazio Ulvydo g., Vilniuje, galimai apvogtas butas. Pranešėjas pastebėjo, jog iš vieno namo balkono iššoko įtartinas asmuo, kuris rankose laikė daiktus, galimai pavogtus nešiojamus kompiuterius, praneša sostinės policija.

Policijos patruliai nedelsdami nuskubėjo į įvykio vietą. V. Gerulaičio g. pradžioje jie pastebėjo nurodytus įtariamojo požymius atitinkantį jaunuolį, sprunkantį greta esančio parko link. Patruliai ėmėsi persekioti įtariamąjį. Bėglys į pareigūnų reikalavimą „Stok, policija“ nereagavo – išmetė galimai vogtus daiktus ir, vengdamas sulaikymo, bėgo tolyn.

Netrukus patruliai apsupo bėglį. Vyras, pastebėjęs, kad pasprukti nepavyks, šoko į šalia buvusį vandens telkinį ir, jį perplaukęs, bandė vėl bėgti – tik šįkart nepavyko. Tik ką iš vandens išlipusį vyrą, panaudojus specialiąsias priemones, pareigūnai sulaikė. Pas sulaikytąjį apžiūros metu rasti įvairūs, galimai vogti daiktai. Įvykio vietoje taip pat rasti jo išmesti daiktai ‒ du nešiojami kompiuteriai, kroviklis, garso kolonėlė, butelis vyno.

Sulaikytasis (gimęs 1999 m.) pristatytas į policijos įstaigą. Pareigūnai dėl galimai įvykdytos vagystės tikslina įvykio aplinkybes.

Foto: Vilniaus aps. VPK