Nedideliame Brandono miestelyje, esančiame už 20 mylių į Pietus nuo King’s Lynno, negyva moteris rasta ankstų praėjusio penktadienio rytą – jos kūnas prieš 7 valandą pastebėtas nedideliame vandens telkinyje vietos parke.

Pirminiais duomenimis, moteris yra nužudyta, tikslesnes mirties priežastis aiškinasi ekspertai.

Sekmadienį vakare Suffolko policija patvirtino, kad velionė – 35 metų lietuvė Eglė Vengalienė, gyvenusi tame pačiame miestelyje.

Skelbiama, kad penktadienį po pietų sulaikytas 46 metų vyras, kuriam po apklausos pareikšti įtarimai žmogžudyste. Jis buvo pažįstamas su mirusiąja. Įtariamojo tapatybė kol kas neatskleidžiama, Ipswicho Magistratų teismas leido jį suimti ilgesniam laikui.

Pradėjus tyrimą ieškomi liudininkai, kurie galėjo matyti lietuvę paskutinėmis jos gyvenimo dienomis.

Su didžiulį likimo smūgį patyrusia Eglės Vengalienės šeima dirba specialiai tokiems atvejams apmokyti pareigūnai.

Teigiama, kad po moters mirties našlaičiais liko 5 vaikai.

Netoli kūno radimo vietos sekmadienį buvo padėta gėlių ir užuojautos rašteliai.

Anglijos lietuvių bendruomenė organizuoja finansinės pagalbos moters šeimai rinkimą – viešame skelbime tautiečių prašoma prisidėti prie palaikų pargabenimo į Lietuvą ir laidojimo. Paviešinti pranešimą apie paramos rinkimą paprašyta ir ANGLIJA.today redakcijos.

Socialiniuose tinkluose išplatintas šis pranešimas.

Užuojautą reiškiame Spundzevičių šeimai, Anglijoje netekus mylimos dukros ir sesės Eglės. Be mamos liko 5 vaikučiai. Šiandien sunku surasti žodžius, kuriais galėtume Jus paguosti.

Reiškiame Jums, Jūsų šeimai ir artimiesiems visokeriopos stiprybės , vilties ir tikėjimo. Ir prašome visų lietuvių finansinės pagalbos pargabenti kūną į Lietuvą.

Norėdami finansiškai prisidėti prie Eglės laidojimo išlaidų, galite tai padaryti pervesdami paramą:
LT307044000615614523
Žilvinas Spundzevičius
Pay Pal saskaita:
JR8T2RALG25VQ
aukse.spundzeviciene@gmail.com
Ilsėkis ramybėje, Eglute