A. Š. nuo 2020 m. gegužės 17 d. iki 2020 m. rugpjūčio 17 d. Jonavoje įvykdė dešimt vagysčių: iš neužrakinto automobilio pavogė akumuliatorinį suktuvą-gręžtuvą bei elektrinį perforatorių; iš „Circle K“ degalinės pavogė 24 vnt. šokoladų; iš kilnojamos prekyvietės palapinės nuo prekystalio pavogė mobiliojo ryšio telefonu „Samsung“ su dėklu ir 50 eurų kupiūrą; iš vaistinės pavogė ant prekystalio esančią Labdaros ir paramos fondo aukų dėžutę; iš parduotuvės „Topo centras“ pavogė dvi garso kolonėlės bei dvi poras ausinių; iš parduotuvės „Iki“ pavogė 34 vnt. momentinių loterijų bilietų; pasinaudojęs padėtimi, jog ant suolo sėdėjęs asmuo dėl ligos tuo metu buvo praradęs sąmonę, iš šio pavogė rankinę su joje esančiais daiktais; įsilaužė į svetimą saugomą teritoriją, rankomis išlaužė kieme stovėjusio automobilio kuro bako dangtelį ir pavogė 30 litrų dyzelinio kuro; matant nukentėjusiam asmeniui, atvirai pavogė ant žemės padėtą rankinę su joje esančiais daiktais.

Dėl visų nusikalstamų veikų vagis kaltu prisipažino.

Skiriant bausmę, teismas atsižvelgė į tai, jog A. Š. padarė vieną nesunkų, šešis apysunkius nusikaltimus ir tris baudžiamuosius nusižengimus.

Teismas taip pat atsižvelgė ir į A. Š. charakterizuojančius duomenis: „Kaltinamasis ankščiau teistas devyniolika kartų, per paskutinius metus baustas administracine tvarka penkiasdešimt kartų<...>, jokių išvadų iš ankstesnių teistumų nedarė, turėdamas neišnykusį teistumą, padarė naujus tyčinius nusikaltimus ir baudžiamuosius nusižengimus“ – teigiama nuosprendyje.

Pripažinus A. Š. kaltu, jam skirta galutinė subendrinta 2 metų laisvės atėmimo bausmė, praneša Kauno apylinkės teismas.

Iš A. Š. civiliniams ieškovams priteista 1455,12 Eur turtinė žala.
Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.