Pareigūnai vyro namuose rado apie kilogramą galimai narkotinių psichotropinių medžiagų ‒ amfetamino, ekstazio, kanapių ir psichotropinių vaistų. Taip pat rasta ir paimta įranga psichotropinėms medžiagoms sverti, pakuoti ir grynieji pinigai, galimai gauti iš prekybos narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, praneša Utenos apskrities policija.

Įtariamajam (gim. 1981 m.) skirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams.

Šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas vadovaujantis Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 straipsniu ir to paties kodekso 260 straipsniu. Už narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimą gresia laisvės atėmimas nuo 2 iki 15 metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Utenos apylinkės prokuratūra.

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Gytis Makaveckas akcentuoja, kad sulaikytam vyrui yra pareikšti įtarimai ir kitame ikiteisminiame tyrime dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo. Įtariamasis galimai narkotines ir psichotropines medžiagas platino ne tik Anykščių rajone, tačiau ir Utenos, Zarasų bei Molėtų rajonuose.