Didžiausias greičio viršijimo atvejis praėjusią savaitę užfiksuotas sausio 28 d., antradienį, apie 13.50 val., kai mobilusis greičio matuoklis Kauno r., magistralėje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, fiksavo automobilį „Audi“, kuris vietoje nustatytų 110 km/h, važiavo 172 km/h greičiu. Vairuotojui automatiniu būdu suformuotas ir išsiųstas protokolas su administraciniu nurodymu.

Trečiadienį, sausio 27 d. apie 21.50 val. Jonavoje, J. Basanavičiaus g., pareigūnai sustabdė neblaivų automobilio „VW Touran“ vairuotoją (gim. 1986 m.), kuriam nustatytas lengvas girtumas – 1,14 prom. Paaiškėjo, kad vyras transporto priemonę vairavo neturėdamas teisės vairuoti, kai už vairavimą esant neblaiviam jau buvo baustas, o teistumas vis dar neišnykęs. Dėl pakartotinio transporto priemonės vairavimo esant neblaiviam, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimo kodekso (toliau – LR ANK) 427 str. 1 d. (už tai vairuotojams gresia bauda nuo 1000 iki 1500 eurų, o neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 1200 iki 2000 eurų) ir dėl vairavimo neturint tam teisės, kai teisė vairuoti yra atimta ar sustabdyta pagal LR ANK 424 str. 2 d. (už tai gresia bauda nuo 300 iki 450 eurų).

Penktadienio naktį, sausio 29 d. apie 00.45 val. Kauno r., Poderiškių k., buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo dar vienas neblaivus vairuotojas (gim. 1954 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,57 prom. ir tai didžiausias nustatytas girtumo laipsnis per visą savaitę. Už vairavimą esant neblaiviam daugiau nei 1,5 prom., Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 2811 str. 1 d. numato baudžiamąją atsakomybę – už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Sekmadienį, sausio 31 d. Kauno ir Kaišiadorių r., buvo vykdytos papildomos policinės priemonės, skirtos neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams, saugos diržų naudojimo, pėsčiųjų kontrolę bei kitiems teisėtvarkos pažeidimams išaiškinti. Iš viso patikrintas 62 vairuotojų blaivumas, vienas vairuotojas buvo neblaivus (0,46 prom.), jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal LR ANK 422 str. 5 d. Viešosios tvarkos pažeidimų neužfiksuota.

Iš viso per savaitę nustatyti 5 neblaivūs vairuotojai, įkliuvo ir 10 vairuotojų, neturėjusių teisės vairuoti, fiksuoti kiti pavieniai Kelių eismo taisyklių pažeidimai.