Praėjusį penktadienį, apie 20.30 val., Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą apie pavojingai vairuojantį automobilio „Audi A6“ vairuotoją. Netrukus patruliai šį automobilį vokiškais registracijos numeriais pastebėjo įvažiuojantį į Panevėžį.

Stabdomas policijos, „Audi“ vairuotojas nestojo. Pareigūnams jį ėmus vytis, bėglys kliudė policijos automobilį „Volkswagen Caddy“ ir nuvažiavo tolyn. Po kiek laiko „Audi“ taranavo policijos automobilį „Volkswagen Transporter“, galimai bandydamas nustumti jį nuo kelio.

Po maždaug valandą Panevėžio mieste bei rajone vykusių gaudynių, bėglys buvo sulaikytas Kupiškio rajone. Pamatęs ant kelio pareigūnų ištiestą specialią priemonę, vadinamąjį „ežį“, „Audi“ vairuotojas dar kartą tyčia trenkėsi į jau apdaužytą policijos „Volkswagen Caddy“, bet galimybės pabėgti nebeturėjo ir buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad nuo policijos bėgo 36 metų T. R. Vyras nėra įgijęs teisės vairuoti automobilį ir buvo neblaivus. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. T. R. ne kartą teistas Lietuvoje ir užsienyje, pastarąjį kartą į laisvę išleistas prieš mėnesį.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka Panevėžio AVPK Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai. Ikiteisminiam tyrimui vadovaujančio Panevėžio apygardo prokuratūros Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroro P. Jasiukaičio teigimu, įtariamajam gresia baudžiamoji atsakomybė ne tik dėl vairavimo, kai nustatomas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, bet ir dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu.

Baudžiamasis kodeksas už šias nusikalstamas veikas numato baudą, laisvės apribojimą, areštą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.