Sausio 9 d., apie 23 val., Trakų rajono policijos pareigūnai, patruliuodami Lentvaryje, pastebėjo einantį ir svirduliuojantį vyrą, kurį nusprendė patikrinti. Vyras sunerimo, kai prie jo priėjo policijos pareigūnai.

Netrukus paaiškėjo ir tikroji nerimo priežastis ‒ trisdešimtmečio sostinės gyventojo krepšyje pareigūnai aptiko įvairių uždraustų ar narkotinėms medžiagoms platinti būdingų daiktų: šaunamąjį ginklą ‒ revolverį be šovinių, plastiko maišelį su 447 g baltų miltelių, įtariama, narkotinė medžiaga, jautrias svarstykles, du švirkštus, daug mažų polietileninių užspaudžiamų maišelių, tabako ir kanapių smulkintuvą, sulankstomą peilį, praneša Vilniaus apskrities policija.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto šaunamojo ginklo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.) ir narkotinių medžiagų (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.) laikymo. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Paskirti tyrimai dėl narkotinių medžiagų ir šaunamojo ginklo kategorijai nustatyti. Be to, šis vyras – vienas iš trisdešimties, kuriems šį savaitgalį Trakų rajone surašytas protokolas dėl karantino taisyklių nesilaikymo.