Policija praneša, kad avarija įvyko apie 13 val. Klaipėdos r., kelyje Klaipėda-Kaunas-Vilnius.

Eismo įvykio metu nukentėjo tarnybinio automobilio „VW Transporter“ sulaikymo patalpoje (gale) tuo metu buvęs neblaivus (1.4 prom.) ir neturintis vairuotojo pažymėjimo vairuotojas (g. 1998 m.), kuriam pareigūnas tuo metu rašė protokolą už vairavimą neblaiviam, bei Klaipėdos apskr. VPK Klaipėdos r. PK Reagavimo skyriaus tyrėjas (g. 1992 m.).

Ugniagesiai-gelbėtojai iš sudaužyto tarnybinio automobilio „VW Transporter“ išlaisvino sulaikytąjį (g. 1998 m.). Vyrui medikų pagalbos neprireikė, jis perduotas kitiems policijos pareigūnams.

Taip pat įvykio metu nukentėjo į policijos automobilį atsitrenkęs automobilio „Citroen Jumper“ vairuotojas, kuris dėl sužalojimų išvežtas į ligoninę.

Vairuotojai dalijasi informacija, kad dėl avarijos susidarė spūstis.

Papildyta. Policijos departamentas pateikė tikslias žinias apie šį įvykį. Klaipėdos r., kelio Klaipėda-Kaunas-Vilnius 295-ame km, į kelkraštyje su įjungtais raudonos ir mėlynos spalvos švyturėliais stovintį policijos tarnybinį automobilį „VW Transporter“ atsitrenkė automobilis „Citroen Jumper“, vairuojamas vyro (g. 1968 m.). Po smūgio „VW“ automobilis atsitrenkė į priekyje šalikelėje stovėjusį policijos pareigūnų sustabdytą automobilį „Audi A6“. Įvykio metu nukentėjo tarnybinio automobilio salone buvę Klaipėdos apskr. VPK pareigūnai: pareigūnas (g. 1992 m.) dėl politraumos traumos paguldytas į ligoninę ir pareigūnė (g. 1996 m.) dėl galvos sumušimo, kaklo patempimo, suteikus med. pagalbą ligoninėje, išleista gydytis ambulatoriškai. Tarnybinio automobilio sulaikymo patalpoje patalpintas neblaivus (1,4 prom.) ir neturintis vairuotojo pažymėjimo „Audi“ automobilio vairuotojas (g. 1998 m.) nenukentėjo.