Liepos 14 d., 17 val. 20 min., Šalčininkų r., Pulstakų k., kelyje Nr. 105, susidūrė lengvieji automobiliai „Volvo“ ir „Audi 80“.

Per eismo įvykį žuvo automobilio „Audi“ vairuotojas (gim. 1961 m.) bei nukentėjo automobilio „Volvo“ dvi keleivės – 13 ir 8 metų amžiaus, jos dėl įvairių sužalojimų pristatytos į ligoninę.

Įvykis tiriamas.

Policijos budintis BNS pranešė, kad viena iš galimų avarijos priežasčių – į priešpriešą išvažiavęs „Audi“ vairuotojas.

Kol kas vyksta eismo įvykio aplinkybių aiškinimasis, dar nėra aišku, kiek iš viso žmonių, važiavusių tomis transporto priemonėmis nukentėjo. Neaišku, kiek keleivių buvo automobilyje, kurio vairuotojas žuvo.

Manoma, kad „Volvo“ be mergaičių važiavo dar dvi moterys: viena jaunesnė, o kita – vyresnė. Policijos budintis pranešė, kad medikai pagalbą teikė ir joms.

Kaip BNS informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas, automobiliuose prispaustų žmonių avarijos metu nebuvo.

„Prispaustų žmonių atvykus į įvykio vietą nebuvo, iki ugniagesių atvykimo nukentėję asmenys buvo išgabenti į gydymo įstaigą“, – teigė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnas.

Foto: Vilniaus aps. VPK