Policija pranešė, kad birželio 10 d. 18 val. 20 min. Šalčininkų rajono policijos komisariato pareigūnai gavo iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje – Šalčininkų r., Gerviškių sen., Čiužiakampio k., mažamečių vaikų akivaizdoje neblaivus 37 metų vyras elgėsi agresyviai, „darbavosi“ kumščiais prieš savo žmoną. Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą ir pradėjus aiškintis įvykio aplinkybes, paaiškėjo tikroji konflikto, į kurį teko įsikišti policijai, ir smurto protrūkio priežastis.

Nukentėjusioji (gimusi 1983 m.) paaiškino, kad tarp jos ir neblaivaus sutuoktinio kilo konfliktas, kuris vėliau peraugo į fizinį smurtą. Moteris vyro reikalavo išmesti automobilyje laikomas narkotines medžiagas. Vyrą toks reikalavimas supykdė ‒ nesutikęs su tokiu žmonos prašymu, pradėjo ją mušti.

Apžiūrėjus kieme stovintį automobilį ir atlikus jame kratą, viduje ant sėdynių buvo rasti 5 polietileniniai maišeliai su baltais milteliais ir 4 polietileniniai maišeliai su baltų miltelių likučiais, įtariama narkotinė medžiaga, mažos elektroninės svarstyklės, 100 tuščių polietileninių maišelių. Ant galinės automobilio sėdynės buvo išbarstyti baltos spalvos milteliai, įtariama narkotinė medžiaga.

Įtariamasis (gimęs 1982 m.) sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių medžiagų platinimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir smurto artimoje aplinkoje (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d.). Už šių nusikaltimų padarymą numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-ojo skyriaus prokurorai.