Gegužės 19 d., apie 18.35 val., pareigūnai sulaukė pranešimo, Kaune esančioje Vilniaus gatvėje, buvo pastebėta, jog dingo laiptinėje buvę du kalnų dviračiai, kurių vertė siekia 1300 eurų. Nedelsiant į pranešimą sureagavę pareigūnai pradėjo įtariamųjų paiešką. Nepraėjus nei 24 valandoms buvo ne tik nustatyti, bet ir sulaikyti įtariamieji.

Gegužės 20 d., apie 9.50 val., Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai sulaikė du kauniečius, gimusius 1987 m. ir 1988 m., kuriems pareiškė įtarimus dėl vagystės. Atliekant procesinius tyrimo veiksmus pareigūnams pavyko rasti ir abu vogtus dviračius.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.