Gegužės 16 d., 17.30 val., Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., prekybos centre apsaugos darbuotojų buvo sulaikytas vyras, kuris bandė pavogti degtinės butelį. Atvedus jį į apsaugos postą, šis ne tik reikalavo jį paleisti, vartojo necenzūrinius žodžius darbuotojų atžvilgiu, tačiau ir išdaužė dvigubą apsaugos posto durų stiklą bei, pasinaudojęs proga, paspruko.

Netrukus Kėdainiuose, Josvainių g., pareigūnai sulaikė neblaivų jauną vyrą (gim. 1992 m.). Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,34 prom. Radviliškio rajono gyventojas buvo ne tik nubaustas dėl degtinės butelio vagystės, pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 506 str. 4 d., tačiau jo atžvilgiu taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str., dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Ne kartą teistam ir už įvairius administracinius nusižengimus baustam vyrui gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.