46-erių veterinarė Rachel Radwell žuvo 2018 m. lapkričio mėnesį, kai į jos vairuojamą „Ford Fiesta“ kaktomuša rėžėsi lietuvio vairuojamas „Range Rover Sport“ automobilis. Moterį dar bandė gelbėti medikai, tačiau ligoninėje jos gyvybė užgeso.

Tik šių metų gegužės viduryje lietuvis išgirdo teismo nuosprendį. Jam pateikti kaltinimai dėl pavojingo vairavimo, kuris sukėlė kito asmens žūtį. Lietuvis nuteistas kalėti 4,5 metų.

Bylą tyręs kelių policijos pareigūnas Markas Dollardas sakė: „Rachel buvo visų labai mylima ir gerbiama asmenybė: šeimos narys, draugas, kolega. Ji tragiškai žuvo lietuvio V. Kiminiaus sukeltoje avarijoje. Jis naktį važiavo neapšviestu keliu ir tikėjosi nukirsti gerą gabalą kelio. Deja, galimai vairuotojas neapgalvojo, kad išlėkęs į greitkelį jis išvažiuos į priešingą kelio pusę. Jo pavojingas vairavimas tapo pražūtingu.

Jis dar bandė teisintis, kad tikėjosi išvengti susidūrimo su gyvūnu, tačiau tai nelogiška. Rachel važiavo tvarkingai keliu, savo eismo juostoje. Į ją rėžėsi V. Kiminius, kuris važiavo priešinga eismo juosta (neatskleidžiama, ar lietuvis viršijo greitį).

Mes visi labai užjaučiame R. Radwell šeimą, kad šitiek laiko jie buvo kantrūs ir supratingi, kol sulaukė moterį pražudžiusiam vairuotojui skirto nuosprendžio“, - kalbėjo jis.