Praėjusių metų lapkričio 12-osios paryčiais į butą viename Visagino daugiabutyje buvo iškviesta policija ir greitosios pagalbos medikai. Pastarieji pusamžei buto šeimininkei konstatavo mirtį.

Atliekant teismo medicinos ekspertizę buvo nustatyta, kad moters mirtis smurtinė – nuo mažiausiai vieno smūgio į pilvą buvo trūkę vidaus organai ir ji mirė nuo vidinio kraujavimo.

Kaltinimai dėl visaginietės nužudymo buvo pareikšti jos sugyventiniui V. L. Teisėsaugos duomenimis, pora kartu gyveno keliolika metų.

Ikiteisminio tyrimo metu V. L. savo kaltės nepripažino, teigė, kad sugyventinės nemušė, o grįžęs iš išgertuvių pas kaimyną rado jau mirusią. Kaltinamajam buvo atliktas patikrinimas melo detektoriumi, kuris nustatė, kad vyras sako netiesą.

Baudžiamasis kodeksas už savo šeimos nario nužudymą numato laisvės atėmimą nuo 8 iki 20 metų arba iki gyvos galvos. Byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Ričardas Juozainis.