Įtarimai anksčiau teistam vilniečiui A. S. pareikšti dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu, viešosios tvarkos pažeidimo bei vagystės, pranešė prokuratūra.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, į automobilį BMW įmetęs sprogmenį, A. S. sukėlė sprogimą, kurio metu apgadintos dvi transporto priemones.

Važiuodamas iš įvykio vietos, jis metė statybinį peiliuką su ištraukta geležte į policijai skambinusią moterį. Tokiais savo veiksmais jis ją labai išgąsdino ir viešoje vietoje įžūliu elgesiu demonstravo nepagarbą aplinkiniams bei sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką. Įtariamasis policijos pareigūnų buvo sulaikytas tą patį vakarą.

Atliekant ikiteisminį tyrimą gauta duomenų, kad įtariamasis A. S. š. m. gegužės pradžioje įvykdė vagystę – iš jam artimo asmens pavogė mobilųjį telefoną bei piniginę.

Prokuroras teismo prašė skirti suėmimą nurodydamas, kad, skyrus švelnesnes kardomąsias priemones, gali būti neužtikrinamas netrukdomas ikiteisminio tyrimo atlikimas, įtariamasis gali slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo, daryti naujas nusikalstamas veikas.

Daugiau apie incidentą skaitykite čia.