Prie paieškų prisijungė ugniagesiai, bei ne tarnybos metu savanoriškais pagrindais pareigūnams panorę talkinti kariai savanoriai, šauliai, medžiotojai, sportininkai bei kiti geros valios žmonės.

Pasak rajono policijos komisariato viršininko Rimanto Čepulio, paieškose viso dalyvavo per 50 asmenų.

Pasak pašnekovo, penktadienį buvo sulaikytas įtariamasis. Įtariamo sodyboje ir kitose vietose surinkti įkalčiai pareigūnams leido jam pateikti kaltinimus nužudymu. Įtariamasis suimtas mėnesiui.

Žmogžudystė dabar yra tiriama kaip pagrindinė ieškomo asmens dingimo priežastis. Su tuo susiję ir pareigūnų veiksmai: neskelbiama dingusiojo asmens pavardė, jo nuotrauka.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, atliekami jo veiksmai. Kol nebus rastas dingusysis, jis bus laikomas dingusiu be žinios, ir tęsiamos jo paieškos.

Pasak R. Čepulio, įtariamasis neprisipažino, kur galėjo paslėpti auką, todėl tikrinami didžiuliai plotai miškingų vietovių ir pelkynų. Tam ir buvo pasitelkti talkininkai. Paieškos bus tęsiamos ir rytoj.

Neoficialiais duomenimis, dingęs asmuo yra Kūno kultūros ir sporto centro darbuotojas, gerai žinomas treneris, išugdęs ne vieną šalies sporto žvaigždę. Su tuo ir susijęs toks gausus paieškose panorusių dalyvauti žmonių būrys: tai buvę trenerio auklėtiniai, jo sporto šakos gerbėjai.