Vaiko mirtimi pasibaigusi avarija įvyko praėjusių metų liepos 26-ąją. Molėtų rajone, kelių Vilnius-Utena ir Molėtai-Pabradė sankryžoje L. P. vairuojamas automobilis, sukdamas į kairę, nepraleido lygiareikšmiu keliu atvažiuojančio kito automobilio ir su juo susidūrė. Per avariją žuvo pastarojo automobilio 7-metė keleivė, buvo sužeista kartu važiavusi jos taip pat mažametė sesuo ir tėvas. Nesunkiai buvo sutrikdyta sveikata ir avarijos kaltininkės automobilio keleivei.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, o tyrimui vadovavo Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras G. Čekuolis.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, avariją sukėlusi L. P. teigė nepastebėjusi jai iš kairės atvažiuojančio automobilio. Jai atliekant posūkio manevrą ir užkirtus kelią kitam automobiliui, pastarojo vairuotojas išvengti susidūrimo nebespėjo.

Avarijos metu abu vairuotojai buvo blaivūs. Pasak prokuroro G. Čekuolio, įtariamoji savo kaltę pripažino visiškai, tačiau žuvusios mergaitės tėvų neatsiprašė, su jais susitikusi nebuvo.

Byla perduota nagrinėti Utenos apylinkės teismo Molėtų rūmams. Baudžiamasis kodeksas numato, kad tas, kas vairuodamas kelių transporto priemonę pažeidė kelių eismo saugumo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio žuvo žmogus, yra baudžiamas laisvės atėmimu iki 8 metų.