Kovo 31-ąją paryčiais, apie 4.20 val., Kaune, V. Krėvės pr., buvo pastebėta, kad sulaužytas automobilio „BMW GT 5ER Turismo Reiche“ (2009 m.) priekinis bamperis, pavogta priekinis žibintas, iš automobilio vidaus pavogtas žibintų jungiklis. Taip pat buvo bandyta pavogti pavarų perjungimo svirtį, išlaužta apdailos detalė. Dėl šio įvykio padaryta apie 3000 eurų žala praneša Kauno apskrities policija.

Netrukus Kaune, Karjerų g., buvo sulaikytas ir vyras (gim. 1985 m.), kurio vairuojamame automobilyje „VW Golf“ buvo rastos galimai pavogtos detalės: priekinis žibintas, žibintų jungiklis, įvairūs įrankiai. Rastas ir plastikinis maišelis su galimai narkotine medžiaga.

Pareigūnų turimais duomenimis, anksčiau teistas kaunietis nakties metu galimai vogdavo iš automobilių multimedijas, žibintus, panelių detales, vairus. Aiškinamasi, ar nusikalstamos veikos nevykdytos ir kituose Lietuvos miestuose. Vyrui paskirta kardomoji priemonė – kontrolė elektroninėmis stebėjimo priemonėmis.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., už vagystę vyrui gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.