Į kaltinamųjų suolą M. R. šįkart sės dėl 5 vagysčių iš įvairių sostinės parduotuvių.

Ikiteisminio tyrimo, kurį atliko Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto Pirmojo policijos komisariato pareigūnai, metu buvo nustatyta, kad šios vagystės buvo įvykdytos praėjusiais metais, liepos-gruodžio mėnesiais.

Moteris kaltinama iš parduotuvių pavogusi kvepalų, vardinių vyriškų rūbų bei smulkių elektronikos prekių už 3 tūkst. 341 eurą. Šias prekes ji slapta išsinešdavo iš parduotuvių įsidėjusi į savo rankinę.

Kaltinamoji dėl vagysčių yra gerai žinoma Vilniaus prekybininkams. Pernai gruodį į teismą perduota kita baudžiamoji byla, kurioje M. R. pareikšti kaltinimai dėl 29 vagysčių arba pasikėsinimo jas įvykdyti.
Tuomet atlikę ikiteisminį tyrimą pareigūnai nustatė, kad minėta vilnietė 2019 metų gegužės – rugsėjo mėnesiais nenusimokėjusi iš parduotuvių išsinešė įvairių prekių už daugiau nei 12 tūkst. eurų. Iš kai kurių parduotuvių R. M. vogė po kelis kartus, o vogtus daiktus parduodavo.

Pasak ikiteisminiam tyrimui vadovavusios prokurorės A. Šneiderienės, M. R. dėl vagysčių iš parduotuvių yra jau ne kartą teista bei bausta administracine tvarka. Šiuo metu ji jau atlieka laisvės atėmimo bausmę už ankstesnes vagystes.