Policija pranešė, kad vos per kelias valandas patikrinta 1115 automobilių ir nustatyta 15 Kelių eismo taisyklių pažeidimų – tarp jų, net 12 neblaivių vairuotojų.

Į Šiaulius vykstantis „Toyota“ vairuotojas, kuriam nustatytas 0,43 prom. neblaivumas, stebėjosi tokiomis promilėmis, mat teigė tik iš vakaro išgėręs taurę karšto vyno. O patikrinus „Opel“ vairuotoją, moteriai nustatytas 0,55 prom. - ji pareigūnams teigė vartojusi tik valerijono lašiukų. Tačiau vėliau visgi pripažino kartu su valerijonu išgėrusi ir 50 gramų naminukės – už vairavimą išgėrus moteriai skirta 800 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti.

Netrukus pareigūnams teko vytis nuo patikrinimo ketinusią išsisukti „Toyota“ vairuotoją – mergina pamačiusi pareigūnus apsuko automobilį ir prieš eismą nulėkė Liepojos pusėn.

Pavijus automobilį, vos vienerių metų vairavimo stažą turinčiai merginai nustatytas 0,72 prom. neblaivumas. Negana to, paaiškėjo, jog vos prieš porą savaičių ji jau buvo bausta už tai, kad jos vairuojamas automobilis nebuvo apdraustas.

Dar du piliečiai apskritai neturėjo teisės vairuoti automobilį, na, o vienas, matyt nutaręs kad tokią žiemą neverta keisti padangų į žiemines, baudos sulaukė už važinėjimą vasarinėmis padangomis. Primenama, jog už tokį pažeidimą gresia bauda ir techninės apžiūros panaikinimas.