Plungės rajono policijos pareigūnai, tęsdami ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto naminės degtinės gaminimo ar realizavimo, 2019 m. gruodžio 12 d. tikrino gautą informaciją.

Plungės mieste, iš vieno pastato kiemo Pramonės gatvėje jie pastebėjo išvažiuojantį automobilį „Opel Zafira“, kurį, kaip paaiškėjo vėliau, vairavo 1981 m. gimęs vyras, jau įtariamas gaminęs naminę degtinę.

Prie sankryžos sustojusį automobilį pareigūnai nutarė patikrinti, tačiau jis - dideliu greičiu spruko šalin.

Bėglį persekiojo ir stabdyti mėgino keli pareigūnų ekipažai su įjungtais švyturėliais ir garso signalu, tačiau įtarimų sukėlęs automobilis nestojo, didino greitį ir kėlė pavojų eismo saugumui.

Pareigūnams užspeitus „Opel Zafira“ akligatvyje, Salantų gatvėje, iš automobilio iššoko tamsiai apsirengęs asmuo ir pradėjo bėgti.

Po kurį laiką trukusių gaudynių, pareigūnas bėglį surado tarp pievoje sudėtų didelių betono blokų. Jis gulėjo be sąmonės, sužalotu veidu. Pareigūnų iškviesti medikai, vyrą nuvežė į ligoninę. Po apžiūros jis išleistas gydytis namuose.

Tuo metu policijos pareigūnai automobilyje „Opel Zafira“ rado aštuonias 25 litrų talpas, pilnas specifinį naminės degtinės kvapą skleidžiančio skysčio. O automobilyje rastu raktu atrakinus sandėlį Pramonės g., rasta dar apie 100 litrų panašaus skysčio, įranga ir 3520 litrų raugo, galimai skirtų naminei degtinei gaminti.

Foto: Klaipėdos aps. VPK