Pasak prokuroro M. Šukio, ikiteisminio tyrimo metu buvo atlikti visi būtini veiksmai, siekiant išsiaiškinti, kam krenta atsakomybė dėl moterų žūties avarijoje. Kaltinimai kelių eismo taisyklių pažeidimu pareikšti kaunietei, 41 metų I. M.

Tyrimo duomenimis, kaltinamoji nesuvaldė vairuojamo automobilio, išvažiavo į priešingos krypties eismui skirtą kelio pusę ir susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai važiavusiu automobiliu.

Įvykio metu automobilyje buvo keturios moterys, iš jų dvi žuvo, vienai buvo nesunkiai sutrikdyta sveikata, o ketvirtajai moteriai sukeltas nežymus sveikatos sutrikdymas.

Šį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai. Jiems vadovavo prokuroras M. Šukys.

„Šiuo atveju įtariama, kad avarija įvyko, kai I. M. pažeidė Kelių eismo taisykles. Moteris nesiėmė visų atsargumo priemonių, kad nesukeltų pavojaus kitų asmenų saugumui, neatsižvelgė į važiavimo sąlygas“, – teigė prokuroras.

Kaltinamoji neprisipažįsta padariusi nusikalstamą veiką.

Kaltinamajai atsakomybė gresia pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 5 dalį, dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Bylą nagrinės Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai. Baudžiamasis kodeksas už šią nusikalstamą veiką numato laisvės atėmimo iki aštuonerių metų bausmę.

Foto: Kauno aps. VPK

Delfi primena, kad 2018 m. lapkričio 14 d., apie 12 val., Kauno r., Margininkų kaime, kelyje Vaišvydava-Piliuona, susidūrė automobiliai „Škoda Octavia“ ir „Opel Meriva“. Atvykę medikai konstatavo „Škoda“ automobilio vairuotojos (gim. 1968 m.) bei keleivės (gim. 1974 m.) mirtį.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento žiniomis, sužalotą moterį iš „Opel“ (vairuotoja važiavo viena) iškėlė medikai, o ugniagesiai iš „Škoda“ ištraukė dvi žuvusias ir vieną sužalotą moterį.

Gelbėtojų duomenimis, automobiliu „Škoda“ iš viso važiavo keturios moterys. Viena keleivė iš sudaužytos mašinos išlipo pati, tačiau ir ji sužalota.

„Opel“ vairuotoja (gim. 1978 m.) ir dvi „Škoda“ keleivės (gim. 1990 m.) bei (gim. 1991 m.) išvežtos į ligoninę.

Policijos duomenimis, avarija įvyko, kai „Opel Meriva“ išvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir susidūrė su „Škoda Octavia“.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas. Policija prašo atsiliepti įvykį mačiusius liudytojus.