„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budėtoju, šis daug informacijos apie S. Lozoraičio ir Žeimenos gatvių sankryžoje įvykusią nelaimę pateikti dar negalėjo.

Pašnekovas patvirtino, kad 14.52 val. pranešta apie dviejų automobilių susidūrimą. Pareigūnai informuoti, kad nelaimės metu vienas žmogus buvo sužeistas, vienas – prispaustas, dėl to į įvykio vietą iškviesti ugniagesiai ir greitosios pagalbos medikai.

Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties (GMPS) pamainos vyresnioji gydytoja „Kas vyksta Kaune“ informavo, kad čia išvyko Kauno rajono medikų brigada, tuo metu buvusi netoliese. Apie žmonių sužeidimus daugiau duomenų kol kas nėra.

Tuo metu Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas pridėjo, jog į nelaimės vietą išsiųstos dvi autocisternos su gelbėjimo įranga.

12 kv. m plote gatvėje pažirusios automobilių duženos, teršalai, tačiau tvarkyti važiuojamosios dalies ugniagesiai dar negali, kadangi policijos pareigūnai fiksuoja avarijos aplinkybes.

Papildyta 15.52 val.

Budintis Kauno apskrities VPK pareigūnas „Kas vyksta Kaune“ patikslino, kad sankryžoje susidūrė „Opel“ ir BMW. Į ligoninę išvežtas pastarojo automobilio vairuotojas ir keleivė. Pirminiais duomenimis, vairuotojai blaivūs – tai bus tikslinama ligoninėje.

Kauno GMPS žiniomis, greitosios pagalbos medikų Raseinių brigada į Kauno klinikas nuvežė moterį, patyrusią galvos traumą, Jonavos brigada – vyrą, kuriam sužalota koja. Vyriškis buvo nesmarkiai prispaustas, ugniagesiai jį greitai išlaisvino.

Daugiau skaitykite čia.