Spalio 19 d., apie 23 val., Gargžduose, Gamyklos g., neapšviestoje automobilių aikštelėje pareigūnai pastebėjo automobilį BMW – tarnybinis šuo savo elgesiu parodė, jog automobilyje veikiausiai esama narkotinių medžiagų. Atlikus dalinę vairuotojo apžiūrą, galinėje kelnių kišenėje rastas popieriaus lankstinukas su augalinės kilmės medžiaga. Pradėtas tyrimas dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Apie 2 val. Klaipėdos mieste, tikrinant naktinius barus, viename iš jų nustatytas Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimas – asmeniui buvo parduotas išsinešti alkoholis draudžiamu prekybai laiku. Esant tokio pobūdžio nusižengimui baudos skiriamos ir pirkėjui, ir pardavėjui, įmonei taip pat skiriama ekonominė sankcija – jei pažeidimas padarytas pirmą kartą nuo 144 iki 579 eurų, jei įmonė nusižengia pakartotinai nuo 579 iki 1448 eurų, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Viešosios tvarkos tarnybos Prevencijos skyriaus specialistai ir toliau vykdys panašaus pobūdžio priemones Klaipėdos apskrityje.