Liepos 5 d., 10.30 val., Elektrėnų sav., Kietaviškių sen., Naujųjų Kietaviškių kaime, pareigūnai sustabdė automobilį „Volvo V70“, kurio vairuotojas gyvenvietėje viršijo leistiną 50 km/h greitį, važiavo 110 km/h greičiu. Vairuotojui už šį pažeidimą skirta 225 eurų bauda ir administracinio poveikio priemonė ‒ teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 1 mėn.

Apie 12.50 val. Elektrėnuose, Obenių g., BMW automobilio vairuotojas gyvenvietėje viršijo leistiną 50 km/h greitį, važiavo 102 km/h greičiu ‒ iš chuliganiškų paskatų, t. y. tyčia, supriešindamas save su kitais (iš paskos važiavo tarnybinis automobilis), demonstruodamas nepagarbą aplinkiniams, artėdamas prie sankryžoje esančio posūkio, tyčia didino greitį (neleisdamas jo aplenkti ir sustabdyti), įvažiavo į sankryžos posūkį, slysdamas šonu įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ‒ nevaldomas automobilis vos neatsitrenkė į kelkraštyje stovėjusią kitą transporto priemonę. Šiam vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas ne tik dėl leistino greičio viršijimo, bet ir dėl chuliganiško vairavimo. Dėl šių pažeidimų BMW vairuotojui skirta 225 eurų bauda ir administracinio poveikio priemonė ‒ teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėn., praneša Vilniaus apskrities policija.

Apie 15.35 val. Elektrėnuose, Sabališkių g., automobilio BMW vairuotojas lėkė 117 km/h greičiu, lenkė kitas transporto priemones pėsčiųjų perėjose. Šio BMW vairuotojui skirta 500 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėn.

Apie 15.55 val. Elektrėnuose motociklo „Kawasaki“ vairuotojas Sabališkių g. skriejo 112 km/h greičiu, lenkė kitas transporto priemones pėsčiųjų perėjose. Motociklininkui skirta 500 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 12 mėn.

Apie 17.45 val. Elektrėnų sav., kelio Vievis-Trakai 14-ame kilometre, motociklą „Suzuki“ vairavęs vyras viršijo leistiną 90 km/h greitį, važiavo 131 km/h greičiu. Jam skirta 60 eurų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėn. Pažymėtina, kad toje pačioje vietoje beveik prieš mėnesį eismo įvykyje žuvo motociklo vairuotojas.

Apie 18.25 val. Elektrėnuose, Sabališkių g., automobilio „Volvo XC60“ vairuotoja lenkė kitą automobilį pėsčiųjų perėjoje. Moteriai skirta 85 eurų bauda ir administracinio poveikio priemonė ‒ teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 mėn.