Gegužės 31 d., apie 13.41 val., bendruoju pagalbos telefonu pilietiškas asmuo parnešė, jog nuo Klaipėdos į Kauno pusę važiuoja automobilis BMW, kurio vairuotojas galimai neblaivus ir pavojingai manevruoja po kelią.

Netrukus policijos pareigūnai pastebėjo nurodytą automobilį važiuojant keliu Kryžkalnis-Rietavas-Vėžaičiai, ties Endriejavo kaimu. Stabdomas 1984 m. gimęs automobilio vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams sustoti ir nulėkė toliau. Automobilį vytis ėmė Rietavo policijos komisariato pareigūnai, vėliau prisijungė ir Plungės r. policijos komisariato policininkai.

Vejantis automobilį BMW, Plungės r., Varkalių kaime, Sodo gatvėje, pastarasis įvažiavo į sodybą, kur policijos pareigūnams bandant sulaikyti vairuotoją, pastarasis važiuodamas (bandydamas pabėgti) automobilio priekine dalimi trenkėsi į policijos pareigūną - Rietavo r. PK tyrėją, kuris po smūgio buvo nusviestas per automobilio variklio dangtį ant žemės. Nepaisant to, pareigūnas šoko į tarnybinį automobilį ir toliau su kolegomis vijosi bėglį, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Vejantis minėtą automobilį Plungės r., Kalniškių kaime, automobilis nuvažiavo nuo kelio ir buvo užblokuotas tarnybiniais automobiliais, vairuotojas sulaikytas.

Sulaikius „BMW 520i“ vairuotoją akivaizdžiai matėsi, jog pastarasis buvo neblaivus, automobilio priekinėje keleivio pusėje mėtėsi alkoholinio gėrimo butelis, tačiau vairuotojas atsisakė nusistatyti girtumą, todėl buvo nugabentas į Plungės r. ligoninės priėmimo skyrių, kur jam paimtas kraujo mėginys girtumui nustatyti.

Sužalotam Klaipėdos apskr. VPK Rietavo r. PK pareigūnui ligoninės priėmimo skyriuje nustatyti daugybiniai kūno sumušimai, poodinės kraujosruvos ir nubrozdinimai.