DELFI primena, kad sekmadienį, balandžio 8 dieną, popiet, Raudondvario plente motociklininkas, norėjęs apvažiuoti automobilius, užvažiavo ant šaligatvio ir partrenkė prie šviesoforo stovėjusią šeimą – vyrą, moterį ir 7 metų jų dukrą.

Įvykį matę žmonės teigė, kad motociklo vairuotojas galimai neblaivus. Vėliau tokie spėjimai pasitvirtino, motociklininkui nustatytas sunkus girtumo laipsnis - 3,16 prom.

Motociklo vairuotojas bei ant šaligatvio stovėjusi šeima išgabenti į ligoninę. Kaip DELFI pirmadienį patvirtino Kauno klinikų atstovė, vyras, jo dukra ir motociklininkas paleisti gydytis ambulatoriškai, dviratininkė gydoma stacionariai, tačiau šiandien moterį žadama išleisti į namus.

Paaiškėjo, kad motociklo vairuotojas neturėjo teisės vairuoti jokios transporto priemonės, motociklas nebuvo draustas, negaliojo ir jo techninė apžiūra, tačiau tai tik keli jo nusižengimai.

Dar 2013 m. motociklo vairuotojas buvo teistas už tai, kad neblaivus vairavo automobilį. Už tai administraciniu nuosprendžiu vyras gavo 20 parų areštą, tačiau, deja, nepasimokė.

2017 m. vairuotojas buvo teistas dėl narkotinių medžiagų laikymo savo reikmėms. Už tai vyras atsipirko pinigine bauda.

Prieš dvi savaites, kovo 27 d., motociklininkas Partizanų ir Krėvės gatvių atkarpoje, vairuodamas Volkswagen „Golf“ automobilį, buvo sučiuptas neblaivus.

„Kuo toliau, tuo labiau jis darosi pavojingesnis, o jo daromi nusikaltimai vis grėsmingesni. Manau, kad šis asmuo yra pakankamai pavojingas, kad kreipčiausi dėl kardomosios priemonės skyrimo”, - sakė dėl autoįvykio ikiteisminį tyrimą organizuojantis prokuroras Mindaugas Šukys.

Prokuroras teigia, kad dės visas pastangas, jog šis vairuotojas būtų sutramdytas.