Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra praneša, kad Antrojo skyriaus prokuroras Mindaugas Šukys baigė ir Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmams perdavė bylą, kurioje buvęs Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis postinis, 25 metų Lukas Tamošaitis kaltinamas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 2 dalį, t. y. Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimu. Šį ikiteisminį tyrimą atliko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba.

Tyrėjų surinkti duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad praėjusių metų birželio viduryje, L. Tamošaitis vairavo automobilį būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir daugiau nei dvigubai viršijo toje atkarpoje leistiną greitį. Nesuvaldęs kelyje transporto priemonės, vairuotojas atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį kitą automobilį.

Įvykio metu nesunkiai sutrikdyta dviejų moterų sveikata – drauge su L. Tamošaitis važiavusios K. B. ir kito automobilio vairuotojos I. S.

Įtariama, kad po to L. Tamošaitis pasišalino iš eismo įvykio vietos. Pareigūno atžvilgiu buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas ir pateikta išvada, kurioje pasiūlyta už pareigūno vardo pažeminimą atleisti jį iš vidaus tarnybos.

Kaltinamasis su jam inkriminuojama nusikalstama veika sutinka iš dalies – prisipažįsta, kad yra kaltas dėl eismo įvykio, tačiau neigia, kad vairavo neblaivus.

Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų.