Naktinis reidas prasidėjo prie Čiobiškio ir Buivydiškių gatvių sankryžos. Per tris valandas įkliuvo tik vienas vairuotojas, jis pats prisiprašė sustabdomas.

Dideliu greičiu atskriejusį „Audi A4“ automobilį pareigūnai sustabdė nedelsiant. Pasirodo, kad transporto priemonę vairavo beteisis septyniolikmetis. Jaunuolis, supratęs į kokius nemalonumus įkliuvo, iškart suskubo skambinti mamai.

Pareigūnai turėjo daugiau darbo reidui persikėlus į Olandų gatvę. Čia pirmoji įkliuvo neblaivi „CityBee“ klientė. „VW Golf“ automobilį vairavusi mergina buvo paprašyta pasitikrinti blaivumą alkoholio matuokliu. Jai nustatytas 0,77 promilės girtumas.

Policija informavo, kad mergina tik prieš pusmetį įgijo teisę vairuoti. Policijos pareigūnas DELFI sakė, kad iš neatsakingos merginos bus atimtas vairuotojo pažymėjimas mažiausiai metams, o ir vėliau bus nustatyta bauda, kurią teks susimokėti.

Labiausiai pareigūnus šią naktį sudomino keistas „Opel“ automobilio vairuotojo elgesys. Jis pamatęs policininkus suko į kairę pusę ir nurūko miško keliuku. Jaunuoliui pabėgti nepastebėtam nepavyko, jį nusivijo net du policijos ekipažai.

Paaiškėjo, kad bėglys yra dar „klevo lapas“. Jis buvo blaivus. Pareigūnai klausė jaunuolio, kodėl taip pasielgė ir pravažiavo „plytą“, tačiau jis paaiškinti nesugebėjo. Dėl šio nusižengimo jam buvo surašytas protokolas už tai, kad nesilaikė kelio ženklų reikalavimų. Jaunuoliui teks susimokėti 50 eurų baudą ir vairavimo mokykloje išlaikyti papildomus mokymus.

Naktiniam reidui einant į pabaigą pareigūnai sustabdė dar vieną automobilį. „VW Passat“ vairuotoja (gim. 1978 m.) buvo paprašyta pasitikrinti blaivumą. Nors moteris ir įtikinėjo policininkus, kad yra blaivi, tačiau alkotesteris parodė kitaip. Ji pripūtė 0,78 promilės. Moters laukia dideli nemalonumai, metams teks atsisveikinti su vairuotojo pažymėjimu ir reikės susimokėti paskirtą baudą.