Vakar popietę Paberžės seniūnijoje (Vilniaus r.), į privačią žmogaus teritoriją pažvejoti atvyko du pašaliniai vyrai. Savininkui bandant išprašyti nelauktus svečius, šie netikėtai išsitraukė ginklą ir pradėjo juo grasinti. Šeimininkas nesutriko ir iškvietė policiją, tai išgirdę, vyrai pasišalino automobiliu Mercedes.

Apie įvykį buvo informuoti visi pareigūnai ir netrukus, netoliese patruliavę Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, pastebėjo minėtą automobilį, jį pasivijo ir sustabdė.

Automobilyje buvę vyrai bandė slėpti ginklą daiktadėžėje tarp sėdynių, tačiau pareigūnai tai pastebėjo ir, ėmėsi visų atsargumo priemonių, sulaikė asmenis ir surakino juos antrankiais.

Vyrai (gimę 1963 ir 1976 m.) pristatyti į sostinės 1-ajį policijos komisariatą. Automobilyje rastas legaliai laikomas ginklas „Glock“, taip pat dėtuvė su šoviniais ir peilis.

Policija praneša, kad pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti. Tokie veiksmai baudžiami viešaisiais darbais, arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.