Didžiausias dėmesys buvo skiriamas grubiems Kelių eismo taisyklių pažeidimams. Pareigūnai iš viso sustabdė daugiau nei 700 transporto priemonių bei patikrino jų vairuotojus. Aktyviai eismo dalyviai buvo kontroliuojami ir penktadienio vakarą. Pažeidimų abi dienas netrūko, suskaičiuoti šeši neblaivūs vairuotojai, vienas neblaivus dviratininkas, aibė kitų pažeidimų.

Akmenės rajone, vykdant eismo dalyvių kontrolę ir viešosios tvarkos užtikrinimą, kartu su policijos pareigūnais penktadienio vakarą patruliavo ir Akmenės rajono savivaldybės meras, neabejingas rajono ir jame gyvenančių žmonių saugui, praneša Telšių apskrities policija.

Tikrindami vairuotojų girtumą, pareigūnai šeštadienio rytą, 7.58 val., Kelmėje, Vytauto Didžiojo g., sustabdė automobilį „Land Rover“. Prie jo vairo sėdėjo neblaivus Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės pareigūnas, kuriam nustatytas lengvas (0,44 prom.) girtumas.

Dar keturi vairuotojai taip pat buvo lengvai apgirtę, o Mažeikiuose, Skuodo g., sustabdyto automobilio vairuotojui dėl vairavimo neblaiviam (1,90 prom. girtumas) pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Didžiausio Kelmės rajono policijos pareigūnų dėmesio sulaukė „Ford Focus“ ekipažas, sustabdytas šeštadienio rytą Kelmėje. Automobilyje buvę policijai gerai žinomi broliai (gimę 1992 m. ir 1989 m.) automobilyje vežėsi neleistinų daiktų: rasti trys juodos spalvos įrenginiai, kurie skirti GPS signalų blokavimui, taip pat rastas į įkrovimo lizdą įjungtas prietaisas, kurio paskirtis nustatinėjama. Automobilio bagažinėje rastas metalinis įrenginys, kuris galimai skirtas transporto priemonių vairo užraktų mechaniniam pašalinimui.

Pareigūnus sudomino ir dar vienas radinys – bagažinėje rastas automobilio „BMW 520“ registracijos liudijimas. Rugpjūčio 23 d. „BMW 520“, kurio dokumentai rasti brolių automobilyje, buvo pagrobtas Radviliškyje, šiuo metu vykdoma jo paieška. Abu broliai sulaikyti.

Telšių apskrities policijos pareigūnai pabrėžia, kad intensyvūs reidai prižiūrimos teritorijos rajonuose bus vykdomi nuolat, todėl visi raginami paisyti Kelių eismo taisyklių, kelyje elgtis atsakingai ir saugiai.