Patruliuodami Vilniaus gatvėmis pareigūnai kiek prieš 23-čią valandą išgirdo pranešimą, kad per avariją viename iš susidūrusių automobilių prispaustas žmogus. Atskubėjus į pagalbą teko reguliuoti eismą, Kauno ir Mindaugo gatvių sankryžoje, kol ugniagesiai vadavo prispaustą merginą.

Avarija įvyko, kai „Mazda“ automobilio vairuotojas nepaisė draudžiamo šviesoforo signalo. Po susidūrimo su BMW automobilis „Mazda“ rėžėsi į viešbučio „Comfort Hotel“ koloną ir prie jos stovėjusius dviračius.

Per avariją „Mazda“ automobilio keleivei sužalotos kojos.

Jau po vidurnakčio buvo gautas iškvietimas, kad Vokiečių gatvėje esančiame klube „Metelica“ sumuštas vyras. Atvykę pareigūnai išsiaiškino, kad apsaugos darbuotojo iš klubo išprašytas vyras pradėjo elgtis agresyviai. Apsaugos darbuotojas, niekaip negalėjęs susitarti su lankytoju gražiuoju, agresyviai besielgusiam 44 metų vyrui papurškė dujų į akis.

Pokalbis su atvykusiai pareigūnais konfliktą padėjo išspręsti taikiai. Apsaugos darbuotojas ir ašarojantis vyras nusprendė nerašyti pareiškimų.

Kone tuo pat metu šalia esančiame klube „Mojo“ taip pat kilo konfliktas tarp kliento ir apsaugos darbuotojo. Apsaugos darbuotojui paprašius vyro elgtis pagal vidaus taisykles ir palikti asmeninius daiktus tam skirtoje saugojimo spintelėje, sulaukė pasipriešinimo. Du vaikinai puolė vieną apsauginį.

Atvykę Patrulių rinktinės pareigūnai kaipmat nuramino įsiplieskusį konfliktą. Vyrai nusprendė, kad pasikarščiavo ir pretenzijų nei apsaugos darbuotojas, nei jie nebereiškė.

Po kelių minučių gautas iškvietimas, kad Gedimino pr. 23 esančioje „Čili Pica“ kavinėje neblaivūs klientai gadiną inventorių. Atvykę patruliai išsiaiškino, kad sulaužytas stalas. Picerijos darbuotojų vertinimu, padaryta 100 eurų žala.

Atvykus patruliams stalą sulaužęs vyras savo kaltę suprato ir atvėrė piniginę. Vyras sumokėjo kavinės darbuotojams ir taip išsisuko nuo rimtesnių nemalonumų.

Jau auštant, 04.10 val. patruliams teko skubėti į klubą „Mochito naktys“. Pranešta, kad triukšmauja neblaivus klientas.

Atvykus patruliams paaiškėjo, kad konfliktavęs vyras trenkė apsaugos darbuotojui į veidą. Su pareigūnais bendravęs apsaugos darbuotojas pagailėjo neblaivaus kliento ir nusprendė, kad galima apsieiti be pareiškimų, o blaivus kumščiais mosavusio vyro bičiulis pasižadėjo saugiai jį parvesti namo.

Netruks patruliai jau skubėjo spręsti taksi vairuotojo problemas.Pasak vairuotojo, vežiojant klientę po senamiestį moteris išlipo ir atsisakė susimokėti 23 eurus už suteiktą paslaugą. Taksi vairuotojas parodė ir moterį, kurią sakė vežiojęs, tad ji buvo apklausta.

Moteris patrulius tikino, kad ji visą laiką buvo prie „Amatininkų užeigos“ ir nėra akyse mačiusi jai pareiškusio pretenzijas taksisto. Vyras neatlyžo ir sutiko vykti į policijos komisariatą parašyti pareiškimą bei pateikti registratoriaus medžiagą. O moterį apklausė pareigūnai išsiaiškino jos tapatybę ir kur gyvena.

Išaušus įvykių taip pat netrūko. 05.44 val. gautas iškvietimas, kad Didžiojoj g. esančiame klube „Salento“ įvyko konfliktas. Atvykus paaiškėjo, kad nukentėjo užsienietis, kuris visą naktį priekabiavo prie neblaivios merginos.

Kaip pasakojo mergina, vyras įkyriai siūlė jai „nepriimtinus pasiūlymus“, dėl to sulaukė smūgio. Mergina nusprendė apginti savo garbę: griebė bokalą ir trenkė juodaodžiui per veidą.

Medikų apžiūros prireikė abiem, ir merginai, ir užsieniečiui. Neradęs su lietuve bendros kalbos, užsienietis parašė pareiškimą dėl sužalojimo.