Pirminiais duomenimis, „Audi“ automobilis rėžėsi į ta pačia kryptimi važiavusio „Opel“, kurį vairavo moteris, galą. Moters vairuojamas automobilis trenkėsi į medžius, vėliau vertėsi. Automobiliai važiavo Akademijos miestelio link. Sužeistai jaunai vairuotojai pirmąją pagalbą suteikė netoli avarijos vietos gyvenanti medikė.

Netrukus į įvykio vietą atskubėjo Dotnuvos ugniagesių komanda. Jie padėjo suteikti pirmąją pagalbą bei iškelti moterį iš metalo krūva virtusio automobilio. Atvyko ir Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai, du policijos pareigūnų ekipažai. Buvo visiškai sustabdytas eismas. Susidarė didžiulės automobilių spūstys.

„Audi“ automobilis nuskriejo tolyn. Spėjama, kad vairuotojas viršijo leistiną greitį. Automobiliui visiškai suknežintas priekis. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, jog po avarijos nebuvo aišku, kas vairavo „Audi“.

„Automobilio „Opel Corsa“ 24 metų vairuotoja I. S. perduota medikams. Automobilio „Audi A5“ vairuotojas pasišalino“, – teigiama oficialiame pranešime.

Matę avariją vietos gyventojai teigė, kad vairuotojas su keleiviu iš įvykio vietos paspruko. Apie tai, ką matė, jie papasakojo ir į įvykio vietą atvykusiems policijos pareigūnams. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.

Naujausiais duomenimis, pareigūnai nustatė, kas vairavo „Audi“. Vairuotojas ieškomas. Tai „Rinkos aikštei“ patvirtino Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vadovė Odeta Vaitkevičienė.

Pasiteiravus, ar automobilį galėjo vairuoti pareigūnas, kaip yra kalbama visame Dotnuvos miestelyje, poskyrio vadovė atsakė, kad tokių duomenų nėra.

Papildyta 22.27 Kėdainių rajono policijos komisariato (PK) Reagavimo skyriaus postinis L. T. (gim. 1993 m.) pripažino vairavęs automobilį eismo įvykio metu ir iš jo pasišalinęs.

Trečiadienį 18.46 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r., Dotnuvos miestelyje, Tilto g., susidūrė automobiliai „Opel Corsa“ ir „Audi A5“. 24 metų „Opel Corsa“ vairuotoja dėl patirtų sužalojimų buvo pristatyta į gydymo įstaigą, „Audi A5“ vairavęs asmuo pasišalino iš įvykio vietos.

Pareigūnams aiškinantis aplinkybes, paaiškėjo, jog pastarasis automobilis priklauso Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnui. Nors alkotesteriu jam buvo nustatytas 0,00 prom. girtumas, tačiau paimtas kraujo mėginys tyrimui. Vyras nurodė, jog automobilį naudojimuisi davė tėvui, o šis paskolino pažįstamam asmeniui, kuris ir galėjo vairuoti transporto priemonę. Pareigūnai sulaikė neblaivų vyrą (gim. 1964 m.). Alkotesteriu jam buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,24 prom, taip pat paimtas kraujo mėginys tyrimui. Vyras pripažino vairavęs transporto priemonę.

Kauno apskr. VPK pareigūnams ėmusis neatidėliotinų veiksmų ir priemonių, siekiant išsiaiškinti, kas iš tiesų eismo įvykio metu vairavo automobilį „Audi A5“, ir surinkus papildomus duomenis, Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus postinis pripažino vairavęs transporto priemonę ir, įvykus eismo įvykiui, iš jo pasišalinęs.

Tyrimą dėl eismo įvykio toliau tęsia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai. Taip pat tęsiamas ir aplinkybių patikslinimas, ar į įvykio vietą atvykę Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus pareigūnai atliko visus būtinus pirminius veiksmus, siekiant išaiškinti eismo įvykį.

Pareigūnai dėkoja gyventojams, kurie neliko abejingi – pranešė ir informavo apie galimai iš eismo įvykio pasišalinusį policijos pareigūną. Kauno apskr. VPK vadovybė akcentuoja, kad neteisėti pareigūnų veiksmai netoleruojami ir vertinami principingai: „Šis jaunas pareigūnas, dirbantis mažiau nei 3 metus, nušalinamas nuo tarnybos“.