Prieš keletą savaičių iš Vanaginės kaime esančios įmonės, kuri automobiliuose montuoja dujinę įrangą, buvo pavogta keliolika 300-500 litų kainuojančių dujų balionų.

Įvykį tyrę kriminalistai nustatė įtariamuosius ir rado pavogtus daiktus. Dalis pavogtų daiktų buvo rasta vieno įtariamojo garaže. Paaiškėjo, kad likę dujų balionai yra įmesti į Paberžės seniūnijoje esantį Kaušiados kaimo tvenkinį.

Kad balionai laikytųsi dugne ir nekiltų į paviršių, į jų vidų buvo prileista vandens. Pavogti daiktai buvo įmesti į tvenkinį ir nuskendo.

Šiame tvenkinyje vandens gylis vietomis siekia 4 metrus. Todėl policijos pareigūnai į pagalbą pasitelkė ugniagesių narą. Jis trečiadienį ir ištraukė 7 pavogtus dujų balionus. Kita dalis pavogtos įrangos buvo rasta vieno įtariamojo garaže.

Policijai išaiškinus nusikaltimą, buvo sulaikyti ir apklausti 3 įtariamieji vagyste. Įtariama, kad į vandenį įmestus dujų balionus vagys norėjo taip paslėpti, o vėliau išsitraukti ir parduoti. Pavogti daiktai grąžinti teisėtiems savininkams.