Pranešimas apie avariją gautas 9 val. 27 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112.

Pasak BPC pateikiamos informacijos, eismo įvykio metu buvo prispausti 3 žmonės.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai avariją taip pat teigia pastebėję. „Avarija prie Linksmakalnio ženklo, už Ilgakiemio miestelio. Apie 9:30 val. girti du vyrai bėgo iškart po avarijos į laukus… Vaizdas šiurpus. Vienam automobilyje prispaustas vairuotojas buvo be sąmonės“, – pasakojo jie. „Tikiuosi nekaltiems žmonėms viskas bus gerai.“

Tiesa, pasiteiravus, kodėl įvykio liudininkai mano, jog vyriškiai – neblaivūs, moteris pripažino, jog taip galėjo pasirodyti ir dėl šoko, kurį vyriškiai patyrė avarijos metu. „Kadangi bėgdami labai akivaizdžiai svyravo, abu bėgo be koordinacijos . Žinoma, gali būti šoko priežastis“, – svarstė moteris. „Bet bėgdamas lėtai vienas griuvo kniūbsčias… Abu žvalgėsi atgal. Mačiau vienas vyras išlipo iš mašinos (avarijos dalyvis) vyresnis buvo ir bandė filmuoti ar fotografuoti juos bėgančius.“

Moters teigimu, iš pradžių jie galvojo, jog vienas bėgantis vyriškis vijosi kitą, tačiau abu žvalgėsi atgal, todėl šią versiją įvykio liudininkė greit atmetė.

Kaip vėliau portalą „Kas vyksta Kaune“ informavo ugniagesių gelbėtojų budintis, avarijos metu susidūrė du lengvieji automobiliai, „Opel“ ir „Land Rover“. Pirmąjame buvo prispausti 4 žmonės.

Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai portalui „Kas vyksta Kaune“ teigė , kad automobiliu „Opel Zafira“ važiavo netoliese gyvenanti šeima. Avarijos metu itin sunkiai buvo sužalotas vairuotojas, kurį ugniagesiams gelbėtojams ištraukus iš automobilio, jis jau nerodė jokių gyvybės ženklų. Didelius sužeidimus patyrė ir dukra, sėdėjusi automobilio priekyje, kuriam ir teko pagrindinis smūgis, kai į jį rėžėsi priešpriešine eismo juosta neleistiną lenkimo manevrą atlikęs visureigio „Land Rover“ vairuotojas. Pastarasis iš karto po avarijos su kartu važiavusiu vyriškiu pasileido bėgti per laukus, tačiau jie policijos pareigūnų buvo sulaikyti. Nuo vyriškių trenkė alkoholio kvapu.

Trys avarijos metu išgelbėtieji žmonės dėl patirtų sužalojimų perduoti medikams. Kauno greitosios pagalbos medikai į šio miesto klinikas išvežė nėščiąją ir „Opel“ keleivį. Jie buvo be sąmonės. Trečią sužeistąjį į Kauno klinikas išvežė Prienų greitoji pagalba.

Vakarop paaiškėjo, kad avarijos metu patirtos traumos buvo tokios sunkios, jog nuo jų ligoninėje mirė ir žuvusio automobilio vairuotojo žmona.

Vaikelio besilaukianti jų dukra atgavo samonę. Jos būklė apibūdinama kaip sunki, bet stabili. Moteris gydoma reanimacijoje.

Šioje kelio atkarpoje eismo dalyviai dažnai nepaiso ištisinės, lenkimą draudžiančios linijos, atlieka pavojingus lenkimus. Atkarpoje link Išlaužo pastaruoju metu įvyko ne viena skaudi avarija, kuomet automobiliai susidūrė kaktomuša.

Įvykį tiria Alytaus apskrities policijos pareigūnai.

Šįryt, kelyje Prienai – Garliava įvykus tragiškai avarijai bei kitam autoįvykiui, per mažiau negu 20 minučių į Skubiosios medicinos kliniką, esančią Kaune, pristatyti 4 politraumas patyrę nukentėjusieji. Pastangos juos išgelbėti sutelkė didelį būrį klinikos personalo, informuoja SMK atstovai. Dėl to tyrimai ir gydymas kitų Skubiosios medicinos klinikoje esančių pacientų, kurių būklė nekelia grėsmės jų gyvybei, gali užtrukti ilgiau negu tikėtasi. Medikai žada, kad stabilizavus avarijose nukentėjusių būklę ir atsilaisvinus jiems šiuo metu būtinai diagnostinei aparatūrai, klinikos darbas grįš į normalias vėžes.

Medikai atsiprašo visų laukiančiųjų bei jų artimųjų ir tikisi kantrybės ir supratingumo.

Tų, kas šiuo metu dar tik planuoja kreiptis į ligoninę pagalbos, SMK personalas, renkantis į kurią iš trijų šiuo metu Kaune dirbančių ligoninių vykti, prašo atsižvelgti į šias nenumatytas aplinkybes.

Daugiau naujienų skaitykite čia.