Rugpjūčio 25 d., apie 20.40 val., Raseinių r., kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 166 km, vyras (gim. 1996 m.) automobiliu BMW važiavo 188 km/val. greičiu. Šiam vairuotojui, neturinčiam dviejų metų vairavimo stažo, maksimalus leistinas greitis šioje kelio atkarpoje yra 90 km/h. Vairuotojas taip pat su savimi neturėjo ir pareigūnams nepateikė vairuotojo pažymėjimo, praneša Kauno apskrities policija.

Rugpjūčio 28 d., apie 13.10 val., Raseinių r., kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda 145 km, vyras (gim. 1995 m.) automobiliu „Alfa Romeo 159“ važiavo 201 km/val. greičiu, kuomet maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 130 km/val. Vairuotojas teigė, jog neatkreipė dėmesio į spidometrą.

Taip pat buvo tikrinamas transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso nustatyti 9 neblaivūs vairuotojai. Lengvas girtumo laipsnis nustatytas 4 vairuotojams, 2 vairuotojams nustatytas vidutinis girtumo laipsnis, 3 vairuotojams nustatytas sunkus girtumas.

Rugpjūčio 27 d., apie 22.30 val., Kėdainių r., Surviliškio sen., neblaivus vyras (gim. 1990 m.) automobiliu „Fiat Tipo“ važiavo nutolęs nuo dešiniojo kelkraščio bei atsitrenkė į priešais stovėjusį policijos automobilį su skiriamaisiais ženklais. Vyras ne tik neturėjo teisės vairuoti automobilį, bet ir vairavo jį būdamas visiškai girtas (3,38 prom.).

Neblaivūs dviračių vairuotojai buvo nustatyti penki. Rugpjūčio 25 d., apie 11.50 val., Kaune, Plytinės g., dviratį vairavo vyras (gim. 1978 m.), kuriam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,83 prom. Taip pat šią savaitę užfiksuoti 2 pėsčiųjų eismo dalyvių padaryti Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Primename, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.

Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 15 asmenų (pernai iki rugpjūčio mėnesio pabaigos žuvo 20), dar 571 buvo sužeistas (pernai – 476). Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.