Teritorija, kurioje aptiktas skenduolis, buvo sunkiai prieinama ir neprivažiuojama. Ugniagesiams gelbėtojams vos ne vos pavyko privažiuoti prie vietos, kur galėjo nusileisti gelbėjimo valtį.

Iš Lampėdžio ežero ištrauktas maždaug 50-60 metų vyriškio kūnas, medikų pagalbos jam jau neprireikė. Apžiūrėjus pakrantes, aptikta ir vieta, kurioje vyriškis poilsiavo. Čia rastas krūmuose numestas dviratis, drabužiai.

Keista, bet iš vandens ištrauktas vyriškis buvo apsirengęs ilgomis treningų tipo kelnėmis, o krante rastos dvi poros marškinių, taip pat vienos, trumpesnės kelnės, batai.

Ištyrę įvykio vietą pareigūnai turėjo surinkti visus rastus daiktus, juos nunešti į maždaug už kilometro stovintį automobilį ir nuvežti saugoti į policiją. Vyriškio kūnu laikinai pasirūpins savivaldybės įmonė „Kapinių priežiūra“.

Pareigūnams teks atsakyti į klausimą, kodėl nuskendo vyriškis, nes įvykio vietoje rasti daiktai ir aplinkybės neleidžia galvoti, kad vyriškis nuskendo besimaudydamas.

Įvykio vietoje dirbę kriminalistai įvykio plačiau nekomentavo. Apie skenduolį pranešė šalimais poilsiavusi moteris.

Kauniečius, galinčius suteikti papildomos informacijos tyrėjams ištiriant šią, šiandien užvestą skenduolio bylą, prašome kreiptis į Kauno policiją telefonu 837 303450.

Daugiau naujienų skaitykite čia.