Sekmadienį užfiksuotas vaizdo įrašas atskleidžia detales, kad galimai neblaivus auka tapęs jaunuolis buvo sumuštas gulintis.

Gertrūdos gatvėje, vidiniame kieme, vaizdo stebėjimo kamerą įsirengę įmonės klientai amžino muštynių detales. Vaizdo įraše matyti, kaip gauja chuliganų (tarp jų ir mergina) užpuola nugriuvusį jaunuolį. Jie pyktį išliejo dukart - sumušę grįžo į vietą ir veiksmus pakartojo.

Policijos pareigūnams apie įvykį operatyviai pranešė „Mano saugos” centrinio stebėjimo pulto operatoriai, kurie incidentą užfiksavo tiesiogiai.

Bendrasis pagalbos centras pranešimą gavo 05.07 val. Į įvykio vietą už kelių minučių atvyko saugos tarnybos darbuotojas, taip pat buvo iškviesti policijos pareigūnai ir medikai, kurie 23-ejų metų auką išgabeno į ligoninę.

Vaizdo įrašas atskleidžia, kad chuliganų gauja auką dar galimai ir apiplėšė. Ne mažiau įdomi ir užfiksuota detalė, kai pro gulintį vaikiną apsupusią gaują praeina du vaikinai ir net nepažiūri į už kelių metrų vykstantį sambrūzdį – sėda į mašiną ir nuvažiuoja.

Muštynes užfiksavo vaizdo kamera, stebinti gretimą kiemą. Jei ne ji, įvykio detalių ir sekos atkurti nebūtų pavykę.

Policijos pareigūnai praneša, kad kameras įrengusios bendrovės informacija ne visai tiksli. Nors atvykus policijos pareigūnams muštynėse dalyvavę asmenys buvo pasišalinę, netrukus sekdami karštais pėdsakais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Patrulių rinktinės pareigūnai sulaikė 4 asmenis.

Pirminiais duomenimis, pas vieną buvo rastas nukentėjusiojo mobiliojo ryšio telefonas.

6.10 val. į Kauno apskr. VPK buvo pristatyti nepilnametis (gimęs 2001 m.) bei trys jauni vyrai – du gimę 1994 m. ir vienas 1997 m. Dviems sulaikytųjų nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Vienas kompanijos dalyvis, gimęs 1997 m., sulaikytas pagal kitą ikiteisminį tyrimą. Kiti po apklausos paleisti.

Nukentėjusysis (gimęs 1993 m.) pristatytas į gydymo įstaigą. Jis negalėjo paaiškinti aplinkybių, buvo, įtariama, neblaivus, surinkta medžiaga perduota Kauno miesto Centro policijos komisariato pareigūnams.

Antradienį nukentėjusiajam atvykus į policijos įstaigą pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. (dėl plėšimo).