Pirmoji gaisrą pastebėjo kaimynė Laima P. Pasak jos, ji iš pradžių gaisrą pastebėjo gyvenamojo namo antrame aukšte, kol susizgribo ką daryti, pamatė, kad dega ir pagalbinės kaimyno patalpos kieme.

Moteris paskambino telefonu 112, pati iš kiemo patraukė savo mašiną, pervarė į kitą vietą vištas.

Į gaisro vietą išvykę policininkai buvo instruktuoti, kad namo šeimininkas neseniai buvo sulaikytas dėl smurto artimoje aplinkoje, jis grasino padegti namus.

Kadangi gaisro metu šalia namo stovėjo šeimininko mašina, imta ieškoti žmogaus. Kūnas rastas po pusantros valandos pagalbinėse patalpose. Jis tiek sudegęs, kad neįmanoma net nustatyti lyties.

Pasak kaimynų, sodo šeimininkas buvo 62 metų save prisižiūrintis, sportuojantis, pasitempęs vyriškis. Pagalbinėse patalpose jis buvo įsirengęs baldų gamybos dirbtuves. Alkoholiu nepiktnaudžiavo, rūpinosi namais.

Įvykį tiria ir Klaipėdos rajono policijos pareigūnai ir ugniagesių-gelbėtojų tyrėjai.

Pasak Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų, šis vyras dėl smurto artimoje aplinkoje buvo sulaikytas birželio 17 d. Po dviejų parų, birželio 19-osios vakarą jis buvo paleistas, vyriškiui uždrausta artintis prie žmonos. Tada jis persikraustė į namuką, kuris antradienį sudegė.