„Praėjus vos kelioms dienoms po sezono atidarymo, prie Šiaulių įvyko skaudus įvykis – susidūrė du motociklininkai. 22-ejų jaunuolis patyrė labai sunkius sužeidimus. Vaikinas ligoninėje mirė. Deja, tokių nelaimių pasitaiko kasmet. Todėl norėjome atkreipti motociklininkų dėmesį į saugų vairavimą, į greitį, į atsakomybę, kuri būna kaskart sėdant ant motociklo. Juk tai – atsakomybė už save, už kitus eismo dalyvius, už namuose likusius artimuosius. Nusprendėme sukurti socialinę reklamą, kad motociklininkai atkreiptų į tai dėmesį ir neužmirštų galimų padarinių“, - sako Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Ramūnas Sarapas.

Policijos atstovai informuoja, kad klipe nerasite profesionalių aktorių, nufilmuotas motociklininkas nepriklauso jokiam baikerių klubui.

„Tai paprastas šiaulietis. Mylintis vyras ir tėvas, auginantis du mažamečius vaikus, kuris puikiai supranta, kaip svarbu saugiai vairuoti ir sveikam grįžti namo. Jis filmavosi be jokio atlygio, vien dėl to, kad jam patiko klipo idėja. Juk tai – ne komercinė reklama, kurios tikslas uždirbti. Tai socialinis projektas, kuriuo norime atkreipti dėmesį į problemą“, - pasakoja klipo autorius Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyresnysis specialistas Aleksandras Apočkinas.

Filmuojant klipą buvo naudojami du motociklai. Vienas iš jų per filmavimą buvo apgadintas. Kuris?

„Pamatysite peržiūrėję klipą“, - iš anksto visų detalių neatskleidžia autorius.