Į įvykio vietą nuskubėję Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai Pavasario g., ties daugiabučiu namu, išvydo „Honda Accord“, kurio viduje 45 metų vyras laikė automobilį pasikėsinusį pavogti įtariamąjį.

Kaip vėliau paaiškėjo, Pavasario g. namo gyventojui išgirdus nuolat veikiantį automobilio garso signalą ir išbėgus į lauką, jį pasitiko automobilį bandęs pavogti įtariamasis. Apsiginklavęs peiliu ir įvairiais įrankiais, vagis bandė užvesti automobilį sujungdamas salone išplėštus laidus. Susijungus laidams, pradėjo veikti garso signalas.

Pilietiškam gyventojui sulaikius ir pareigūnams perdavus 34 metų vyrą, paaiškėjo, kad jis – vos šių metų sausį iš įkalinimo vietos grįžęs asmuo. Įtariamasis uždarytas į areštinę, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.

„Džiugu, kad visuomenę vienija vis daugiau pilietiškų žmonių, nepakančių aplink vykstančioms nusikalstamoms veikoms. Vidury nakties įtariamąjį sulaikiusio vyro dėka, užkirstas kelias vagystei, o automobilį ketinęs pavogti asmuo – areštinėje. Tariu nuoširdų ačiū šiam ir visiems kitiems, teisės pažeidimų pro pirštus nepraleidžiantiems gyventojams“, – kalbėjo Telšių apskr. VPK viršininkas Remigijus Rudminas.