2012-ųjų rudenį šių dviejų žmonių santuoka subyrėjo, jie pasuko į skirtingas puses. Tačiau italas pastebėjo, kad, nors jo buvusioji su juo bendro ūkio ir nebeveda, tačiau į jo banko sąskaitą kartkartėmis vis užsuka. 2015 metų vasarą vyras kreipėsi į policiją ir pranešė, kad jo buvusioji žmona, naudodamasi elektronine bankininkyste, per septynis kartus iš jo sąskaitos pasisavino 2300 eurų.

Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo, kurio metu paaiškėjo, kad į svetimą sąskaitą brovėsi ne jo buvusi žmona, o jos naujasis draugas.

37 metų šiaulietė po skyrybų ilgai neliūdėjo, susirado draugą ir, jam pasakodama apie savo praeitį, su nostalgija prisiminė, kad jos buvęs vyras yra turtingas užsienietis, kurio sąskaitoje visada yra pinigų, kad ji tebeturi prieigą prie jos.

Moters draugas šią informaciją užfiksavo ir, draugei nematant, pašeimininkavo jos rankinėje. Čia radęs elektroninės bankininkystės duomenis, jais pasinaudojo ne vieną kartą, darydamas pervedimus iš italo sąskaitos į kitas sąskaitas. Iš draugės buvusio vyro sąskaitos jis apmokėjo savo skolas, pervedė draugams į pataisos namus ir panaudojo dar įvairioms kitoms reikmėms. Iš viso jis pasisavino 2300 eurų.

26 metų šiauliečiui pareikšti įtarimai dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo svetimu mokėjimo instrumentu, neteisėtu mokėjimo priemonės duomenų panaudojimu ir kompiuterinės informacijos pasisavinimu. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai ikiteisminį tyrimą jau baigė ir savo draugės buvusio vyro sąskaitą privatizavęs šiaulietis artimiausiu metu stos prieš teismą.