D. Bugavičius teistas prieš septynerius metus, 2008-aisias. Vaikinas buvo nuteistas kartu su nusikalstamo pasaulio atstovo atžala. Tuo metu bandymas įvesti savo tvarką Kėdainiuose baigėsi Mindaugo Žemaičio, pravarde Kukiukas, fiasko - 2008 m. spalį šis Kauno nusikalstamo pasaulio atstovo sūnus nuteistas realiu laisvės atėmimu. Už savavaldžiavimą M. Žemaičiui skirta 1 metų 5 mėnesių ir 5 dienų laisvės atėmimo bausmė. Kiti šios bylos teisiamieji - 23 metų Karolis Smalstys ir 20-metis Deimantas Bugavičius, nors tai - taip pat ne pirmas jų teistumas, realios laisvės atėmimo bausmės išvengė.

Praėjusių metų vasarą nužudyto Kauno nusikalstamo pasaulio veterano Algirdo Žemaičio-Kuko sūnaus pavardė buvo minima ir kitoje byloje, tačiau Kauno apygardos teisme M. Žemaičio kaltė dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis neįrodyta. Tuo tarpu K. Smalstys buvo nuteistas už tai, kad 2011 metų rugpjūčio 13-osios naktį Kaune, Draugystės gatvėje, esančiame naktiniame bare „Iltis“ su dar dviem asmenimis peiliais subadė du jaunuolius. Laimei, vaikinai išgyveno, o K. Smalsčiui buvo skirta pusšeštų metų laisvės atėmimo bausmė.

DELFI šaltiniai teigė, kad Kukiukas ir D. Buganavičius policijos pareigūnams buvo žinomi jau senai.

„Viskas prasidėjo nuo smulkių nusikaltimų, vėliau nusikalstamos veikos vis sunkėjo“, - DELFI teigė šaltinis.

Teigiama, kad vadinamoji Kukukių gauja veikė kaip atskiras vienetas, tačiau manoma, kad ji buvo atskaitinga vienai iš įtakingesnių gaujų. Šiuo atveju – Agurkiniams.

Tačiau Agurkinių vadeiva Saulius Velečka-Agurkas ir artimiausi jo bendrai sėdi už grotų. Kamuolinių gaujos lyderiu vadinamas Giedrius Janonis-Kamuolys praėjusių metų pabaigoje sulaikytas Vokietijoje.

Manoma, kad Kaune nelikus senųjų lyderių galvas ėmė kelti jaunimas, o praėjusios nakties įvykiai – pirmasis jaunųjų gaujų santykių aiškinimasis.

D. Bugavičius buvo nušautas automobilyje „Mercedes Benz S 320“ Baltų prospekte vidurnaktį. Manoma, kad šauliai ar šaulys iš įvykio vietos spruko „Renault Megane“ automobiliu, kuris netoliese buvo sudegintas.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai pranešė, kad po vidurnakčio į Kauno Rasytės gatvę skubantys ugniagesiai vos pasiekė giliai kiemuose, įtariama, padegtą automobilį.

Degantis automobilis buvo įvarytas į ankštus Šilainių Rasytės gatvės kiemus, kurie nakties metu būna tiesiog užgrūsti automobiliais.

Laimei, ugniagesiai-gelbėtojai turėjo itin ilgas gesinimo žarnas, su kuriomis nutiesę magistralę užgesino liepsnojantį automobilį „Renault Megane“ ir apsaugojo kitus, šalia stovinčius.

Policija neatmeta, kad šiuo padegtu automobiliu iš įvykio vietos spruko kaukėti nusikaltėliai. Liudininkai įvykio vietoje teigia matę panašų automobilį.

Daugiau skaitykite čia.