Kilus įtarimui, pareigūnai persirikiavo į antrą juostą ir leido „Honda Accord“ vairuotojui privažiuoti šalia.

Pareigūnai informuoja, kad privažiavus arčiau, įtarimai stiprėjo, kad vairuotojas gali būti neblaivus. Automobilį sustabdė raudonas šviesoforo signalas. Tuo metu šalia vairuotojo sėdėjęs pareigūnas išlipo ir per atvirą vairuotojo langą iš užvedimo spynelės ištraukė raktelius. Kitas pareigūnas automobiliu „Honda Accord“ užkirto kelią.

Pareigūnams pareikalavus asmens dokumento, paaiškėjo, kad prie vairo sėdo 43 metų vyriškis. Tuoj pat pakvietus pastiprinimą buvo patikrintas vairuotojo neblaivumas.

Pareigūnai neapsigavo – vairuotojui nustatytas 2,25 prom. girtumas. Vyriškiui surašytas protokolas. Patikrinus vairuotojo padarytus pažeidimus paaiškėjo, kad jis jau ne pirmą kartą per metus už vairo sėda neblaivus, Teismas gali konfiskuoti automobilį.

Primename, kad Kauno apskrityje šiais metais jau žuvo 9 asmenys, dar 220 buvo sužeisti (praėjusiais metais iki balandžio mėnesio pabaigos Kauno apskrityje žuvo 9 asmenys, 189 buvo sužeista), todėl Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

Kaune sulaikytas girtas vairuotojas
Foto: Kauno aps. VPK