Rūko apsėstame Rietave, prie degalinės, pareigūnai, sustabdę mašiną, buvo užsipulti, kodėl jie neatiduoda pagarbos. Neprideda dešinės rankos prie smilkinio. Piliečiams buvo paaiškinta, kad šio sovietinių laikų prisistatymo Lietuvos policijoje seniai nebėra. Pareigūnui užtenka prisistatyti, iš kur esąs ir ko pageidauja.

Piliečiai, pasitenkinę atsakymu, nuvažiavo į turgų toliau diskutuoti, apie tai, kada buvo geriau. Dabar ar prie sovietų?

Kaip tik prie Rietavo tualeto, šalia paminklo išsiskėtusiam okupantų kareiviui, buvo pavytas krovininio automobilio vairuotojas, kuris, pamatęs policijos postą prie degalinės, nusuko iš kelio.

Prie kapinių tvoros pavytas vairuotojas buvo blaivus, o jo keleivė tikrai pasinaudojo sovietų kareivių kapinių trikampio formos tualeto paslaugomis.

Netrukus buvo gautas pranešimas, kad kelyje Plungė-Rietavas automobilis susidūrė su šernu. Vieno policijos ekipažo buvo paprašyta įvertinti situaciją. O situacija tokia, šernas išbėgo į kelią, visu smagumu su galva atsitrenkė į pravažiuojančio automobilio "Toyota Yaris" priekinį bamperį ir kriuksėdamas parbėgo atgal į mišką.

Dar kurį laiką šernas žiūrėjo iš miško, tačiau kai atvažiavo policija, jis dingo krūmuose. Matyt, nepatiko ryški pareigūnų liemenių spalva.

Tradicinėje sekmadieninių reidų vietoje, Milašaičiuose, pareigūnams teko pasidomėti, kur apsisukęs atgal bando važiuoti automobilio "Renault Espace" vairuotojas. Pasirodo, kad automobilio techninė apžiūra pasibaigusi prieš du metus, o civilinės atsakomybės draudimas - praėjusių metų spalio mėnesį. Pilietis nubaustas 30 eurų bauda.

Netrukus vėl teko vytis automobilį, kurio vairuotojas, pakilęs į kalną ir už posūkio pamatęs daugybę policininkų, nusuko į šalutinį keliuką. Kai pareigūnai pasivijo automobilį "Audi", jo vairuotojas, Latvijos, Ogritės miesto gyventojas, teigė, kad jis ieškojo vietos nusišlapinti, bet jį apsupo policija. Užsieniečiui buvo papriekaištauta, kad yra tualetų gausiose pakelės kavinėse ir šiaip vietų šalia miškelių, todėl nebuvo būtina su savo ketinimais pulti į Milašaičių gyvenamųjų namų rajoną.

Pavyto galingo automobilio "Audi RS 6" vairuotojas latvis Harolads L., gim. 1962 m., pareigūno klausė, ar jis tikrai matė, kad būtent jis vairavo automobilį, o ne žmona. Gavęs pareigūno patvirtinimą, kad žmona, sėdinti ant galinės sėdynės, negalėjo vairuoti, latvis sutiko pasitikrinti savo girtumą. Jam nustatytas lengvas girtumas - 0,53 prom.

Verbų sekmadienį, kai dauguma lietuvių vyko į bažnyčias, Plungėje, Birutės gatvėje, kuri kaip tik ir atsiremia į bažnyčią, buvo sustabdytas girčiausias šio reido vairuotojas. Automobilio "Opel Vectra" vairuotojui Petrui J., gim. 1950 m., nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 1,65 prom. alkoholio.

Taip pat reido metu sustabdyti du neblaivūs dviratininkai. Žemaičių Kalvarijoje dviratininkui nustatytas lengvas girtumas - 0,88 prom. O Varkaliuose dviratininkui Kazimierui nustatytas vidutinis girtumas - 1,54 prom.