Vasario 1 d. apie 19 val. vakaro Ukmergės mieste, Maironio gatvėje, užpulta iš bažnyčios ėjusi 75-erių metų ukmergiškė. Užpuolikas moterį sekė, o šiai priėjus neapšviestą gatvės atkarpą, užpuolė. Pribėgęs iš už nugaros jis nutraukė moteriai nuo peties rankinuką ir pabėgo. Rankinuke, piniginėje, buvo apie 800 eurų bei „Swedbank" mokėjimo kortelė. Griūdama ukmergiškė sutrenkė dešinę koją, todėl stebėjimui buvo paguldyta į ligoninę.

Ukmergės policijos pareigūnai išsiaiškino, kad nusikaltimą įvykdė 15-metis miesto gyventojas. Vasario 11 d. jam buvo pareikšti įtarimai.

Vasario 20 d. vakarą buvo užpulta ir apiplėšta dar viena Ukmergės miesto gyventoja. Apie 20 val. vakaro Vytauto gatve einanti 78-erių metų Ukmergės miesto gyventoja buvo užklupta labai netikėtai.

Iš už nugaros pribėgęs užpuolikas ją pargriovė ir išplėšęs iš rankų rankinę pasišalino. Rankinėje buvo pensininko pažymėjimas, 5 eurai, piniginė bei mobilus telefonas. Ukmergiškė griūdama patyrė traumą. Ukmergės ligoninės Priėmimo skyriuje jai diagnozuota stuburo trauma.

Pastarąjį nusikaltimą matė praeiviai. Vienas vyriškis bandė pasivyti, o moteris nedelsdama pranešė policijai. Pareigūnai dėkingi miesto gyventojams už pilietišką požiūrį ir neabejingumą.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad ir šį nusikaltimą įvykdė tas pats nepilnametis.

Vasario 27 d. rajono apylinkės teismas leido suimti penkiolikmetį vienam mėnesiui.

Įtariamasis policijai buvo gerai žinomas. Kovo pradžioje rajono apylinkės teisme bus nagrinėjama baudžiamoji šešiaepizodė byla, kurioje minėtas jaunuolis yra įtariamas įvykdęs vagystes.

Policija pataria gyventojams tamsiu paros metu būti atsargesniais, nesinešti su savimi didelių pinigų sumų, vengti tamsių, neapšviestų miesto vietų.