Tačiau D. Dargiui teisme pavyko įrodyti, kad savo knygose jis rašė tiesą – teismas žurnalistą išteisino ir bylą nutraukė. Šis teismo sprendimas per 20 dienų dar gali būti skundžiamas aukštesnės instancijos teismui.

Teisme parodymus davę liudininkai patvirtino, kad D. Dargio žodžiai nėra melas. Vienas liudininkas pasakojo, kad žurnalistas verslininką pavadino dar gana švelniai.

Žalą įvertino „kukliai“

R. Kairys taip pat prašė sustabdyti D. Dargio knygų „Tikroji Daktarų istorija“ ir „Kruvinas mafijos maršrutas“ leidybą. Šiose knygose minima R. Kairio pavardė.

Knygoje rašoma, kad R. Kairys dalyvavo 2000 metais nužudant su nusikalstama „Daktarų“ grupuotė siejamą Edmundą Borodiną. Vyro kūnas buvo rastas tik 2009 metų viduryje. Knygoje taip pat rašoma, kad R. Kairys bendradarbiavo su policija.

„Šis žurnalistas pateikė nepatikrintus faktus. Dėl to aš turėjau labai daug problemų, net išsikėliau gyventi iš Kauno. Pasekmės labai liūdnos – mano gyvenimas apsivertė visu 100 proc.“, - teisme anksčiau kalbėjo R. Kairys.

Tačiau teisme liudijęs Kriminalinės policijos operatyvinis darbuotojas patvirtino, kad E. Borodino nužudymo byloje išties figūravo R. Kairio pavardė.

Liko laisvėje

Žurnalistas knygoje aprašė 2000 metais įvykdytą nusikaltimą, kai vieno “daktarų” lyderių Egidijaus Abariaus namuose buvo nužudytas darbininkas Edmundas Borodinas.

Kaltinimai dėl šio nusikaltimo buvo pareikšti keliems su „daktarų“ grupuote sietiems asmenims, tarp jų ir R. Kairiui, tačiau suėjus senačiai R. Kairys liko laisvėje.

Kraupaus nusikaltimo užsakovo brolis

R. Kairys yra vyresnysis liūdnai pagarsėjusio ir šiurpų nusikaltimą užsakiusio Pauliaus Kairio brolis.

2013 metų pradžioje Kauno apygardos teismas priėmė nuosprendį, kuriuo P. Kairį pripažino kaltu užsakius sužaloti merginą ir informacijos apie jos privatų gyvenimą rinkimu.

Teismas nusikaltėliui skyrė 11 metų laisvės atėmimo bausmę. Egzekuciją įvykdžiusiam anksčiau jau teistam Povilui Butėnui teismas skyrė devynerių metų laisvės atėmimo bausmę

P. Kairys užsakė sieros rūgštimi apipilti savo buvusią draugę – po nusikaltimo merginos veidas buvo itin stipriai ir nepagydomai sužalotas.