Tai, kas vyko tarp paauglio ir jam į motinas tinkančios moters, buvo aptarinėjama miestelyje, kuriame jie gyvena – žinia, kad kelių vaikų motina į savo lovą įsitempė nepilnametį, gyventojams sukėlė tikrą šoką. Juoba kad sekso žaisliuku paverstas nepilnametis mokosi toje pačioje klasėje su savo „meilužės“ sūnumi.

Miestelio, kuriame nutiko ši istorija, DELFI negali skelbti – taip siekiama apsaugoti nukentėjusiojo nepilnamečio ir moters, kuri jį mokė sekso paslapčių, vaikų interesus. Tačiau tai, kas nutiko su paaugliu, gerai žinoma policijos ir prokuratūros pareigūnams – jie atliko ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje moteris buvo nuteista dėl to, kad ne mažiau kaip keturis kartus lytiškai santykiavo su jaunesniu negu šešiolikos metų asmeniu, nesant išžaginimo ar privertimo lytiškai santykiauti požymių.

Už tai moteris atsipirko gana švelnia bausme – įskaičius areštinėje praleistą parą, teismas jai skyrė 6 MGL (225,90 Eur) baudą. Vienoje medicinos įstaigoje dirbanti moteris ją turi sumokėti per du mėnesius.

Tai, kad keturiolikmetis berniukas palaiko intymius santykius su vyresne moterimi, pirmasis pastebėjo jo tėvas. Per apklausą jis pareigūnams prisipažino, kad net negalėjo numanyti, jog kaimynystėje gyvenanti moteris gali į savo lovą įsitempti jo sūnų.

„Sūnus dažnai lankydavosi kaimynės namuose – su jos vaikais yra bendraamžis, maniau, jie žaidžia, bet po kurio laiko pastebėjau, kad kaimynė keistai bendrauja su mano sūnumi – bendravo ne kaip su vaiku, o kaip su vyru“, – paauglio tėvo teigimu, sūnus iš pradžių neigė, jog jį su moterimi „sieja kažkokie santykiai“.

Tuo metu į apklausą policijoje iškviestas nepilnametis papasakojo, kaip prarado nekaltybę, o vėliau bendraklasio motina vėl ir vėl jį tempėsi į lovą. Kad nemeluoja, vaikas pateikė įrodymą – pasakė, kurioje intymioje moters vietoje yra apgamas. Ši informacija vėliau pasitvirtino.

Nepilnametis pasakojo, kad dažnai lankydavosi savo bendraamžių namuose. Taip buvo ir praėjusių metų birželio pabaigoje.

„Atėjau į namus pažaisti – su vaikais mes buvome antrame namo aukšte, o vakare, kai sutemo, išsiruošiau eiti namo, – pareigūnams pasakojo nepilnametis. – Vaikai liko antrame namo aukšte, o aš nulipau į pirmąjį ir ruošiausi jau išeiti, bet jų mama ėmė prie manęs lįsti bučiuotis. Ją pastūmiau ir norėjau eiti pro duris, bet ši mane griebė už rankos ir nusitempė į kambarį. Priešinausi, ją stūmiau, bet ji vis tiek mane nurengė nuogai.“

Tai buvo pirmas kartas, kai vaikas turėjo lytinių santykių.

„Tada jau nesipriešinau, tačiau sakiau, kad nenoriu, jog taip ji darytų, bet ji iš spintos ištraukė prezervatyvą“, – sakė keturiolikmetis, kuris iš išvaizdos atrodo gerokai jaunesnis.

Kai „viskas baigėsi“, nepilnametis išėjo namo, bet prieš tai jo draugų motina paprašė: „Tik būk geras, niekam nepasakok“.

Vėl viliojo: „Aš noriu tavęs“

Apie tai paauglys niekam nesakė, tačiau apie dvi savaites vengė eiti pas savo bendraamžius. Vis dėlto, vėliau jis nuėjo, nes turėjo nunešti bakelį nuo vandens.

„Nebijojau eiti, nes nemaniau, kad įvykiai gali pasikartoti, – sakė jis. – Namuose moteris buvo viena. Koridoriuje ji vėl prie manęs ėmė kabinėtis, lindo bučiuotis. Paskui mane paėmė už rankos ir nusitempė į antrą aukštą. Priešinausi – laikiausi už durų rankenos, bet ji buvo stipresnė.“

„Šį kartą ji prezervatyvo neturėjo“, – apie antrąjį kartą kalbėjo nepilnametis.

Vaiku kaip sekso žaisliuku moteris pasinaudojo ir po trijų savaičių – pas bendraamžius į namus atėjęs vaikas namuose vėl rado tik jų motiną.

„Viskas buvo lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį kartą, bet nebuvo prezervatyvo“, – sakė jis.

Paskutinį kartą moteris su vaiku lytiškai santykiavo rugpjūčio mėnesį. „Tada važiavau dviračiu, kai ji mane pašaukė – sakė, kad manęs namuose laukia jos sūnus, – sakė nukentėjusysis. – Tačiau vaiko namie nebuvo, supratau, kad ji vėl prie manęs kabinėsis. Ji man pasakė: „Aš noriu tavęs“. Tada ji mane nusivedė į kambarį.“

Moteris prisipažino, kad negalėjo susivaldyti

Kad turėjo lytinių santykių su keturiolikmečiu, policijoje neneigė ir pati moteris. Ji sakė, kad kaimynystėje gyvenančio berniuko užsigeidė po savo draugo mirties.

„Tada gyvenau be vyro“, – sakė ji.

Moteris neslėpė žinojusi, kiek jaunajam kaimynui yra metų. „Tačiau tuo metu nepagalvojau apie galimas pasekmes, nežinojau, kad už tokius dalykus yra numatyta baudžiamoji atsakomybė“, – teisinosi ji.

Vieniša moteris tikino, kad lytiniai santykiai su nepilnamečiu vyko „abipusiu susitarimu“.

„Niekuomet nesu naudojusi prieš jį net menkiausios prievartos, galbūt jam dabar yra gėda, kad pašaliniams asmenims turi smulkiai pasakoti apie savo intymų gyvenimą, todėl jis šiek tiek fantazuoja“, – policijos tyrėjai per apklausą kalbėjo moteris.

Ji tikino, kad po pirmojo karto, kai berniuką pavertė vyru, jų santykiai tęsėsi ir toliau.

„Juk jeigu po pirmo karto jis nebūtų norėjęs būti su manimi, daugiau nebūtų atėjęs, – sakė moteris. – Aš jo nekviesdavau ateiti į mano namus – jis pats ateidavo, rodė iniciatyvą ir akivaizdžiai norėjo su manimi suartėti.“